- 20%

Vichy – Idealia Serum

Original price was: 5,850 Lekë.Current price is: 4,680 Lekë.

Serum për një lëkure ideale .

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Pёr  lёkura tё lodhura, lёkura tё dёmtuara nga ndotja mjedisore dhe duhani. Lёkura tё ekspozuara ndaj rrezeve UV. Lёkura tё dobёsuara nga njё ushqim i paekuilibruar.
Serum i krijuar pёr njё lёkurё ideale. Homogjenitet dhe ngjyrё plot shkёlqim.Pore të ngushtuara, lёkurё e zbutur.

Kompleksi i parё, krijues i njё lёkure ideale [LR2412 +LHA] , njё molekulё e re qё ndihmon nё riaktivizimin e prodhimit tё acidit hialuronik nё lёkurё, 7 herё mё e fuqishme se acidi salicilik, qё stimulon daljen e qelizave tё reja. Redukton hiperpigmentimin falё veprimit eksfoliant tё tij, kjo molekulё rrit trashёsinё e epidermёs (rrit sintezёn e kolagjenit), duke bёrё tё mundur njё funksionim tё mirё tё lёkurёs me rezultate tё dukshme nё sipёrfaqe.

Menjёherё, ngjyra e lёkurёs merr shkёlqimin e duhur, ёshtё mё e freskёt, mё homogjene, mё e zbutur.

Firma

Vichy

Mosha

30+

Forma

Flakon

Sasia

30ml

Aqua / water – glycerin – cyclohexasiloxane – isopropyl isostearate – octyldodecanol – dicaprylyl ether – sodium tetrahydrojasmonate – dimethicone – dipropylene glycol – polymethyl methacrylate – ci 17200 / red 33 – ci 15985 / yellow 6 – ci 77891 / titanium dioxide – mica – carbomer – sodium hyaluronate – sodium hydroxide – silica – phenoxyethanol – adenosine – poloxamer 338 – ammonium polyacryldimethyltauramide / ammonium – polyacryloyldimethyl taurate – disodium edta – capryloyl salicylic acid – polysilicone-11 – parfum / fragrance – code fil : b160458/1

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Idealia Serum”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART