Zbritje

Vichy – Liftactiv Supreme krem dite

(1 përshtypje mbi produktin)

4,240 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Humbja e tonusit, rrudhat e thella, lëkura e lodhur në fund të ditës janë më të dukshme me kalimin e moshës.

Vichy Liftactiv është një përkujdesje anti-rrudhë dhe tonifikuese, me efekt lifting që korrigjon rrudhat dhe ushqen në thellësi lëkurën. Liftactiv Supreme ka një veprim zbutës të menjëhershëm, formula përthithet shpejt dhe jep një ndjesi freskie dhe  komforti në lëkurë. Kombinimi i Kafeinës me Rhamnoze, një sheqer natyral, ushqen dhe rigjeneron lekuren. Uji termal Vichy forcon mbrojtjen natyrale të lëkurës, rigjeneron dhe zbut.

 • E testuar nën kontroll dermatologjik. Pa paraben.

Në dy versione: Për lëkurë të thatë ose lëkurë normale – të kombinuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe/ose darkë në fytyrë të pastruar.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Vichy

Lloji i lëkurës

E thatë, Normale, Mikse

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua, Glycerin, Dimethicone, Rhamnose, Isohexadecane, Alcohol Denat., Propanediol, Isopropyl Isostearate, Vinyl Dimethicone Silsesquioxane Crosspolymer, Cetyl Alcohol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Behenyl Alcohol, Nylon-12, PEG-100 Stearate, CI77163, CI77891, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Cetearyl Glucoside, Caffeine, Neohesperidin Dihydrochalcone, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Adenosine, Ammonium Polyacryldimethyltauramide, Disodium Stearoyl Glutamate, Disodium EDTA, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Synthetic Fluorphlogopite, Acrylamide/Sodium Acrylolydimethyltaurate Copolymer, Ethylhexyl Hydroxystearate, Polysorbate 80, Parfum

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Vichy – Liftactiv Supreme krem dite
 • Miranda D.

  Me ka pelqyer ajo per lekure mikse, por ate me kolagjen nuk e nderroj

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART