Pastrimi i fytyrës

 

Avene – Ujë termal spray

(57)
520 Lekë1,440 Lekë

La Roche Posay – Effaclar Gel

(32)
1,816 Lekë2,616 Lekë

Bioderma – Sensibio H₂O

(34)
747.50 Lekë2,210 Lekë

La Roche Posay – Toleriane Caring Wash

(26)
1,680 Lekë2,560 Lekë

Rilastil – Aqua Larës fytyre, për të gjitha llojet e lëkurave

(12)
Original price was: 1,890 Lekë.Current price is: 1,512 Lekë.

Bioderma – Sensibio Mild Cleansing Foaming Gel

(10)
Original price was: 1,700 Lekë.Current price is: 1,105 Lekë.

CeraVe – Foaming Cleanser (Normal To Oily Skin)

(2)
1,480 Lekë2,592 Lekë

La Roche Posay – Effaclar Micro-peeling Purifying Gel

(13)
1,912 Lekë2,680 Lekë

Dermedic – Normacne Antibacterial cleansing facial gel

(4)
1,400 Lekë2,310 Lekë

Bioderma – Sebium Purifying Cleansing Foaming Gel

(15)
Original price was: 2,350 Lekë.Current price is: 1,527.50 Lekë.

CeraVe – Hydrating Cleanser (Normal to Dry Skin)

(3)
1,240 Lekë2,320 Lekë

La Roche Posay – Effaclar Pastrues tonik dhe ngushtues i poreve

(11)
Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 2,000 Lekë.

La Roche Posay – Effaclar H, krem larës

(8)
Original price was: 2,700 Lekë.Current price is: 2,160 Lekë.

Rilastil – Acnestil Xhel larës për fytyrën

(8)
1,848 Lekë2,688 Lekë

LART