Lëkura sensitive

Showing 1–16 of 88 results

Avene – Ujë termal spray

(11)
520 Lekë1,320 Lekë

La Roche Posay – Toleriane Caring Wash

(8)
1,743 Lekë2,618 Lekë

La Roche Posay – Toleriane Sensitive Fluide

(3)
2,380 Lekë 2,975 Lekë

La Roche Posay – Hyalu B5 Serum

(3)
4,080 Lekë 5,100 Lekë

La Roche Posay – Effaclar H, krem larës

(4)
2,176 Lekë 2,560 Lekë

La Roche Posay – Ujë termal

(1)
1,020 Lekë1,360 Lekë

La Roche Posay – Cicaplast Baume B5

(1)
1,376 Lekë 1,720 Lekë

Nuxe – Reve de miel Xhel larës për fytyrën

(2)
1,400 Lekë 2,000 Lekë

Avene – Cold Cream Krem ushqyes hidratues për lëkura të thata

(2)
1,120 Lekë 1,400 Lekë

Bioderma – Sensibio Mild Cleansing Foaming Gel

(3)
2,048 Lekë 2,560 Lekë

Avene – Fluid SPF 50+ për lëkura normale dhe mikse

(1)
2,240 Lekë 2,800 Lekë

La Roche Posay – Hydraphase Light

(0)
3,120 Lekë 3,900 Lekë

Avene – Hydrance Emulsion hidratues për lëkura normale-mikse

(2)
2,560 Lekë 3,200 Lekë

La Roche Posay – Anthelios Sun Intolerance Cream (SPF 50+)

(1)
2,400 Lekë 3,000 Lekë

LART

×