PRODUKTE TË PËRZGJEDHURA

ME VETËM NJË LARËS & NJË HIDRATUES

Lëkura juaj do ju falenderojë

VITAMINA & MINERALE

Për një organizëm të shëndetshëm!

SHAMPO

Për të gjithë llojet e flokëve

PRODUKTE TË PËRZGJEDHURA

 • Shto në Shportë Detaje
 • Shto në Shportë Detaje
 • Shto në Shportë Detaje
 • On Sale!
  50 %
  OFF
  Save 1,000 Lekë

  Vitabiotics – Wellteen Her Plus

  2,000 Lekë 1,000 Lekë
  Shto në Shportë Detaje
 • On Sale!
  50 %
  OFF
  Up to 2,850 Lekë
 • On Sale!
  50 %
  OFF
  Save 750 Lekë
  Shto në Shportë Detaje
 • Shto në Shportë Detaje
 • Shto në Shportë Detaje

Përfitoni nga ofertat e shumta të FarmaCity!

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë!

Të gjitha 15% zbritje

Të gjitha 10% zbritje

Deri në 50% zbritje

KLIENTËT TANË

Mendimi i atyre që na kanë provuar

Shërbim shumë i shpejtë dhe konsulencë online për çdo pyetje dhe paqartësi. Çmime më të leverdisshme se tregu. Do e rekomandoja plotësisht!

Enno R.

Shume e kenaqur, ju falenderoj per sherbimin e shpejte e te mire

Mirela E.

Game e gjere produktesh, marka cilesore dhe shume korrekt ne informacion, cmime dhe oferta te leverdisshme, bravo Farmacity

Kena V.

E rekomandoj per te gjitha produktet! Me te miret

Matilda B.

Farmaci model!!!! informimi nga ana juaj merr noten 10!

Besa S.

ARTIKUJ

Informohuni mbi shëndetin tuaj