Rreth FarmaCity

FarmaCity është parafarmacia e parë online në Shqipëri. Ne ofrojmë një numër gjithnjë në rritje produktesh para-farmaceutike që jan vetëm pak klikime larg nga shtëpia juaj. Rëndësi të veçantë zë për ne cilësia e produkteve që e ofrojmë por dhe e shërbimit, në afate kohore, komunikim dhe gatishmëri për çdo kërkesë të klientit.

Misioni ynë është të nxisim informimin dhe ndërgjegjësimin shëndetësor të klientëve dhe të ofrojmë një gamë sa më të plotë te produkteve para-farmaceutike me çmime më të ulëta, duke ju kursyer jo vetëm kohë por dhe para.

FarmaCity është parafarmacia online degë e FarmaCity – Fishta 1 prezente në tregun farmaceutik që nga viti 1995. Për çdo pyetje apo pakënaqësi ju mund të na gjeni dhe fizikisht në adresën e mëposhtme.

Shërbimet që ofrojmë

Shumëllojshmëri produktesh

Mbi 2000 produkte për çdo nevojë tuajën

kurseni para

Ne ju ofrojmë çmimet & ofertat më të mira në Shqipëri

Dorëzim në adresë

Jua sjellim produktet në të gjithë Shqipërinë.

Paguaj në dorëzim

0 rrisk për ju. Paguaj kur merr produktet,

Suport

Na shkruaj ose na telefono për çdo pyetje që mund të keni (shiko më poshtë)

4 vite eksperiencë

Mbi 4 vite që ofrojmë shërbim shpërndarjeje online me mijëra klientë të kënaqur.

Na ndiq në rrjetet sociale

Përshtypjet Opinioni i klientëve

Na intereson mendimi juaj. Për çdo sugjerim që mund të kemi se si mund të përmirësojmë shërbimin tonë ju lutem na kontaktoni.

Me respekt
stafi i Farma-City.al

LART