Avene

Avene – Bazuar në Dermatologji dhe Hidroterapi

Avène ofron një gamë të plotë hipoalergjike dhe jo-komodogjenike të produkteve për nevojat e lëkurave të ndjeshme. Formuluar në një linjë prodhimi me standarte farmaceutike, këto produkte përmbajnë përbërës inovativë dhe Ujin Termal Avène Thermal Spring Water.

Origjina: Francë

Avene – Ujë termal spray

(57)
520 Lekë1,440 Lekë

Avene – Hydrance Hydrating Aqua Cream-in-Gel

(13)
Original price was: 3,700 Lekë.Current price is: 2,960 Lekë.

Avene – Cicalfate+ Krem riparues për lëkurën

(4)
1,360 Lekë1,920 Lekë

Avene – Hydrance Emulsion hidratues për lëkura normale-mikse

(5)
Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,400 Lekë.

Avene – Fluid SPF 50+ për lëkura normale dhe mikse

(7)
Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,320 Lekë.

Avene – Solaire B-Protect SPF 50+

(1)
Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Avene – Cleanance krem për lëkura të yndyrshme (SPF 50+)

(2)
Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,320 Lekë.

Avene – Krem për lëkura të ndjeshme normale në të thatë (SPF 50+)

(4)
Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,320 Lekë.

Avene – Cold Cream Krem ushqyes për duar

(4)
Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 960 Lekë.

Avene – Hydrance Emulsion hidratues për lëkura normale-mikse (SPF 30)

(2)
Original price was: 3,200 Lekë.Current price is: 2,560 Lekë.

Avene – Cleanance Comedomed koncentrat kundër imperfeksioneve

(8)
Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,320 Lekë.

Avene – Fluid mbrojtës me ngjyrë (SPF 50+)

(2)
Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,320 Lekë.

Avene – Cold Cream Krem ushqyes hidratues për lëkura të thata

(5)
Original price was: 1,400 Lekë.Current price is: 1,120 Lekë.

Avene – Hydrance Krem hidratues për lëkura të thata

(1)
Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,400 Lekë.

LART