- 30%

Dermedic – Antipersp R Roll-On

(8 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 990 Lekë.Current price is: 693 Lekë.

Super Ofertë | Bli një me 30% zbritje ose bli 2 në ofertën 1+1.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Dermedic – Antipersp R Roll-On

Dermedic Antipresp R roll on është një deodorant kundër djersitjes i cili rekomandohet për higjienën e përditshme të lëkurës.

I përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme, ato të prirura për djersitje të tepërt dhe lëkurat alergjike.

 • Në mënyrë efektive zvogëlon prodhimin e djersës deri në 48 orë
 • Mund të përdoret direkt pas depilimit
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të pastër e të thatë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

Firma

Dermedic

Mosha

Të gjithë

Forma

Roll-on

Sasia

60ml

Aqua,Aluminum Chlorohydrate, Aluminum Sesquichlorohydrate, PPG-15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Ceteareth, DIMETHICONE, allatoin, parfum, methyparaben, citnonellol, geranoil, limonene, linalool, BHT

Pështypjet mbi produktin
 • 4.78
  vlerësime
 • 5 Yje
  89%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  11%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
8 përshtypje për Dermedic – Antipersp R Roll-On
 • Edona K. (blerës i verifikuar)

  Ne pershmrim thoshte pa arome ,por realisht kishte arome

 • REA K. (blerës i verifikuar)

  Me pelqeu shume.Nuk ngjiste dhe kishte nje arome te paster.

 • Erisa M. (blerës i verifikuar)

  Super e mire . Aroma eshte sh sh e lehte nuk te bezdis arome pastertie😊.100% rekomandoj.

 • Anxhela A.

  Super

 • Desarta S. (blerës i verifikuar)

  E rekomandoj. Shume i pershtatshem arome e lehte, mban djersitjen nen kontroll.

 • .

  Me i miri ever… U bene shume vite qe e perdor

 • Arsiola S. (blerës i verifikuar)

  🤩

 • Suarda I. (blerës i verifikuar)

  Eshte shum shum i mire, nuk djersin fare dhe nuk ka asnje arome😍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART