Trupi

La Roche Posay – Cicaplast Baume B5

(18)
1,640 Lekë2,008 Lekë

Avene – Ujë termal spray

(57)
520 Lekë1,440 Lekë

Dermedic – Antipersp R Roll-On

(8)
Original price was: 990 Lekë.Current price is: 693 Lekë.

Caudalie – Vinofresh Natural Stick Deodorant

(7)
Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,620 Lekë.

La Roche Posay – Ujë termal

(11)
1,040 Lekë1,464 Lekë

Nuxe – Huile Prodigieuse, vaj i thatë multifunksional

(8)
1,875 Lekë2,925 Lekë

Nuxe – Huile Prodigieuse OR

(13)
2,625 Lekë3,600 Lekë

Pharmasept – Deodorant për fëmijë dhe adoleshentë roll-on

(1)
Original price was: 830 Lekë.Current price is: 664 Lekë.

Vichy – Deodorant Stress Resist Roll-on

(2)
Original price was: 1,830 Lekë.Current price is: 1,464 Lekë.

Youth Lab – Krem mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)

(2)
Original price was: 2,890 Lekë.Current price is: 2,312 Lekë.

La Roche Posay – Lipikar Gel

(2)
Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Rilastil – Stretch Marks Krem kundër strijave

(3)
Original price was: 5,500 Lekë.Current price is: 4,400 Lekë.

Youth Lab – Xhel-krem mbrojtës për lëkura të yndyrshme (SPF 50+)

(3)
Original price was: 2,890 Lekë.Current price is: 2,312 Lekë.

Avene – Cold Cream Krem ushqyes për duar

(4)
Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 960 Lekë.

Dermix – Absolute Dry Dab On Anti Perspirant

(1)
Original price was: 1,990 Lekë.Current price is: 1,791 Lekë.

LART