Produktet

Pingo – Pelena Ekologjike

(14)
855 Lekë1,575 Lekë

Pingo – Letra të lagura të buta

(9)
Original price was: 400 Lekë.Current price is: 360 Lekë.

Frezyderm – Sun Screen Krem fytyre me ngjyrë Velvet SPF 50+

(28)
Original price was: 3,180 Lekë.Current price is: 1,590 Lekë.

La Roche Posay – Cicaplast Baume B5

(18)
1,640 Lekë2,008 Lekë

WaterWipes – Letra të lagura 99.9% ujë

(9)
351 Lekë3,770 Lekë

Trudi – Pelena

(3)
Original price was: 900 Lekë.Current price is: 720 Lekë.

Avene – Ujë termal spray

(57)
520 Lekë1,440 Lekë

Mustela – Shampo për flokët dhe trupin

(15)
960 Lekë1,520 Lekë

La Roche Posay – Effaclar Gel

(32)
1,816 Lekë2,616 Lekë

Bambo Nature – Letra të lagura

(8)
Original price was: 400 Lekë.Current price is: 360 Lekë.

Bioderma – Sensibio H₂O

(34)
1,300 Lekë2,210 Lekë

Bambo Nature – Pelena

(7)
855 Lekë1,215 Lekë

Mustela – Krem kundër skuqjes

(15)
680 Lekë1,120 Lekë

Dermedic – Antipersp R Roll-On

(8)
Original price was: 990 Lekë.Current price is: 693 Lekë.

Bambo Nature – Pelena (paketim i madh)

(6)
2,160 Lekë2,250 Lekë

Dermedic – Baby Linum Ultra Rich Butter

(10)
Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,400 Lekë.

LART