Krem për duar dhe këmbë

Showing 1–16 of 20 results

- 20% Avene - Cold Cream Krem ushqyes për duar

Avene – Cold Cream Krem ushqyes për duar

(3)
960 Lekë

Avène Cold Cream krem për duar është një krem i formuluar me bazë Cold Cream, ideal për hidratimin e duarve të thata dhe të dëmtuara. Ky krem është i pasur me Cold Cream, i cili ofron veti ushqyese dhe mundëson një komfort që zgjat në duart tuaja. Gjithashtu përmban Sucralfate  që mbështet riparimin e epidermës … Continue reading Avene – Cold Cream Krem ushqyes për duar

- 20%

La Roche Posay – Cicaplast për duart

(3)
1,200 Lekë

Krem zbutës dhe riparues për duart.

Zbritje Nuxe - Rêve de Miel - Hand and Nail Cream

Nuxe – Krem ushqyes, riparues i duarve dhe i thonjve

(2)
945 Lekë

Reve de Miel Creme Mains et Ongles

- 30% dermedic-cicatopy-hand-cream

Dermedic – Linum Emollient Cicatopy Hand Cream

(0)
840 Lekë

Linum Regenerating hand cream

- 20% Apivita - Wanna Kiss You Hand Set - Jasmine

Apivita – Wanna Kiss You Hand Set – Jasmine

(0)
960 Lekë

Apivita Wanna Kiss You Hand Set – Jasmine Një dyshe praktike për ju ose të dashurit tuaj në një kuti dhuratash festive që përmban dy produkte thelbësorë për hidratimin dhe butësinë e duarve dhe buzëve. Seti përmban: Krem duarsh me teksturë të lehtë Jasmine Propolis (50ml) Ruan hidratim natyral dhe hidraton duart dhe thonjtë, duke … Continue reading Apivita – Wanna Kiss You Hand Set – Jasmine

- 30% Dermedic---Cicatopy-Ultra-Rich-Body-Cream

Dermedic – Cicatopy Ultra Rich Body Cream

(0)
1,295 Lekë

Dermedic – Cicatopy Ultra Rich Body Cream Zbut dhe minimizon 6 simptoma të lëkurës kronike të thatë dhe atopike duke përfshirë kruajtjen. Rikthen proporcionet e duhura të lipideve ndërqelizore dhe kohezionin e duhur të epidermës lipidike. Rindërton shtresat mbrojtëse të barrierave për të mbrojtur kundër faktorëve të jashtëm irritues dhe depërtimit të alergeneve, baktereve dhe … Continue reading Dermedic – Cicatopy Ultra Rich Body Cream

- 20% Rilastil - Xerolact Repairing Hand Cream

Rilastil – Xerolact Repairing Hand Cream

(0)
616 Lekë

Rilastil – Xerolact Repairing Hand Cream Kremi riparues i duarve Rilastil Xerolact ofron një trajtim rigjenerues që hidraton, ushqen dhe mbron lëkurën e duarve, duke e lënë atë të butë, elastike dhe të mëndafshtë. Indikohet për duar shumë të thata, të plasaritura, të dëmtuara nga era, të ftohtit ose substancat agresive. Riparon lëkurën nga dëmtimet … Continue reading Rilastil – Xerolact Repairing Hand Cream

- 10% Caudalie - Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream

Caudalie – Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream

(0)
1,575 Lekë

Caudalie – Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream Kremi riparues për duart dhe thonjtë Caudalie Vinotherapist, me përbërësit si Vaji i farës së rrushit, Gjalpi shea dhe Polifenolet është i përshtatshëm për hidratimim e lëkurës së thatë. Ushqen dhe riparon duart e thata pa i lënë ato të yndyrshme, duke i mbrojtur nga dehidratimi dhe … Continue reading Caudalie – Vinotherapist Hand & Nail Repairing Cream

- 20% Skincode - Essentials krem hidratues për duart

Skincode – Essentials krem hidratues për duart

(0)
1,456 Lekë

(Essentials 24h intensive moisturizing hand cream)

- 20% Avene - Cicalfate Krem riparues për duar

Avene – Cicalfate Krem riparues për duar

(0)
1,680 Lekë

Avene – Cicalfate krem riparues për duar Rikthen komfortin, qetëson dhe mbron lëkurat shumë të thata, të irrituara, të çara dhe të plasaritura të duarve, të shkaktuara nga agresione të ndryshme klimaterike, detergjentë, produkte profesionale etj. Transparent pas aplikimit, formon një barrierë izoluese në lëkurë duke mbrojtur atë si një lëkurë e dytë. Pa aromë, … Continue reading Avene – Cicalfate Krem riparues për duar

- 20% Apivita - Wanna Kiss Your Hand set - Hypericum

Apivita – Wanna Kiss Your Hand set – Hypericum

(0)
960 Lekë

Apivita – Wanna Kiss Your Hand set – Hypericum Një set praktik për ju ose të dashurit tuaj në një kuti dhuratash festive që përmban dy produkte thelbësorë për riparimin dhe mbrojtjen e duarve dhe buzëve. Paketimi përmban: Krem duarsh me Hypericum dhe dyllë blete (50ml) Rikthen lagështinë e humbur, hidraton intensivisht, shëron plasaritjet dhe … Continue reading Apivita – Wanna Kiss Your Hand set – Hypericum

- 20% Apivita - Wanna Kiss Your Hand Set - Honey

Apivita – Wanna Kiss Your Hand Set – Honey

(0)
960 Lekë

Apivita – Wanna Kiss Your Hand – Honey Një set praktik për ju ose të dashurit tuaj në një kuti dhuratash festive që përmban dy produkte të rëndësishme për higjienën dhe kujdesin ndaj duarve. Paketimi përmban: Krem për duart me teksturë të pasur me acid hialuronik dhe mjaltë (50 ml) Hidratues intensiv që i mban … Continue reading Apivita – Wanna Kiss Your Hand Set – Honey

Zbritje CeraVe - Reparative Hand Cream 50ml

CeraVe – Reparative Hand Cream

(0)
1,040 Lekë1,520 Lekë

Një krem hidratues i thellë, riparues për duar të thata dhe të ashpra, i pasur me 3 ceramide thelbësore për të ndihmuar në mbrojtjen e barrierës natyrale të lëkurës.

- 10% Caudalie-–-Vinoperfect-Dark-Spot-Correcting-Hand-Cream

Caudalie – Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream

(0)
1,620 Lekë

Caudalie – Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream Kremi i duarve për pastrimin e njollave të errëta Caudalie Vinoperfect është një kujdes i plotë për duart që bashkon fuqinë e Viniferin dhe white peony për të ndriçuar për të korrigjuar njollat. Depërton me shpejtësi pa lënë fund të yndyrshëm dhe ngjitës. Testuar nën kontrollin dermatologjik. … Continue reading Caudalie – Vinoperfect Dark Spot Correcting Hand Cream

- 10% Caudalie - Foot Beauty Cream

Caudalie – Foot Beauty Cream

(1)
2,025 Lekë

Caudalie – Foot Beauty Cream  Caudalie Foot Beauty Cream është e përqendruar në maja- vino shumë hidratuese, në vajin e farave të rrushit dhe gjalpin shea organik. Kremi i këmbëve do ju ofrojë një ndjesi ultra-relaksuese dhe rikuperuese. Ky balsam kremoz ushqen intensivisht këmbët tuaja pa lënë asnjë film të yndyrshëm. Tekstura e tij e … Continue reading Caudalie – Foot Beauty Cream

Pharmatheiss – Olivenol, krem për duart

(0)
780 Lekë

Pharmatheis Olivenol Krem për duart Olivenol krem duarsh përbëhet nga vaji i ullirit me ekstrakt të pastër dhe nga vaji jojoba. Mbron lëkuren nga tharja duke e lënë të butë dhe të lëmuar. E testuar dermatologjikisht Udhëzime mbi përdorimin Sipas nevojës mund të aplikohet disa herë në ditë.  

LART