Serume

Showing 1–16 of 46 results

La Roche Posay – Pure Vitamin C10 Serum

(3)
4,080 Lekë 5,100 Lekë

La Roche Posay – Hyalu B5 Serum

(3)
4,080 Lekë 5,100 Lekë

Vichy – Mineral 89 Skin Fortifying Daily Booster

(1)
3,200 Lekë 4,000 Lekë

Rilastil – Multirepair H.A. Serum detox hidratues dhe mbushës

(2)
9,450 Lekë 10,500 Lekë

Skincode – Essentials Intensive lifting serum

(1)
3,440 Lekë 4,300 Lekë

Avene – Hydrance Serum Intensiv Hidratues

(0)
3,440 Lekë 4,300 Lekë

La Roche Posay – Toleriane Ultra Dermallergo Serum

(1)
3,200 Lekë 4,000 Lekë

Lierac- Hydragenist Serum hidratues

(0)
6,093 Lekë 6,770 Lekë

Vichy – LiftActiv Serum Anti-Oksidant

(0)
3,744 Lekë 4,680 Lekë

Jowae – Serum zbutës i rrudhave për sy

(1)
2,457 Lekë 2,730 Lekë

Lierac – Premium Krem për sytë antirrudhë, multi korigjues

(1)
6,291 Lekë 6,990 Lekë

Skincode – Alpine White Serum zbardhues

(1)
4,280 Lekë 5,350 Lekë

Germinal – Facial Serum Intensive Care

(0)
5,215 Lekë 7,450 Lekë

LART

×