Lëkurat e yndyrshme & aknet

La Roche Posay – Effaclar Gel

(32)
1,816 Lekë2,616 Lekë

La Roche Posay – Effaclar DUO+M

(18)
Original price was: 2,950 Lekë.Current price is: 2,360 Lekë.

Youth Lab – Blemish Dots

(7)
Original price was: 490 Lekë.Current price is: 392 Lekë.

CeraVe – Foaming Cleanser (Normal To Oily Skin)

(2)
1,480 Lekë2,592 Lekë

La Roche Posay – Effaclar Micro-peeling Purifying Gel

(13)
1,912 Lekë2,680 Lekë

La Roche Posay – Effaclar H, krem hidratues

(4)
Original price was: 3,350 Lekë.Current price is: 2,680 Lekë.

La Roche Posay – Effaclar Mat

(13)
Original price was: 3,100 Lekë.Current price is: 2,480 Lekë.

Dermedic – Normacne Antibacterial cleansing facial gel

(4)
1,400 Lekë2,310 Lekë

La Roche Posay – Effaclar Pastrues tonik dhe ngushtues i poreve

(11)
Original price was: 2,500 Lekë.Current price is: 2,000 Lekë.

La Roche Posay – Effaclar H, krem larës

(8)
Original price was: 2,700 Lekë.Current price is: 2,160 Lekë.

Rilastil – Acnestil Xhel larës për fytyrën

(8)
1,848 Lekë2,688 Lekë

Rilastil – Acnestil Matt Attiva

(12)
Original price was: 1,950 Lekë.Current price is: 1,560 Lekë.

Avene – Cleanance krem për lëkura të yndyrshme (SPF 50+)

(2)
Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,320 Lekë.

LART