Lëkura atopike

La Roche Posay – Cicaplast Baume B5

(18)
1,640 Lekë2,008 Lekë

CeraVe – Hydrating Cleanser (Normal to Dry Skin)

(3)
1,240 Lekë2,320 Lekë

La Roche Posay – Lipikar Balsam për lëkura të thata

(2)
Original price was: 3,370 Lekë.Current price is: 2,696 Lekë.

Avene – Mineral Fluid Sun Protection Tinted (SPF 50+)

(1)
Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 2,240 Lekë.

Avene – Xeracalm A.D Vaj larës për lëkura atopike

(1)
Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 2,240 Lekë.

Noreva – Xerodiane AP+ Balsam ushqyes dhe riparues

(0)
Original price was: 3,200 Lekë.Current price is: 2,560 Lekë.

Avene – Xeracalm A.D Krem për lëkura atopike

(2)
2,560 Lekë3,200 Lekë

Pharmaceris – Rosacea Puri-Rosalgin

(1)
Original price was: 2,496 Lekë.Current price is: 1,996.80 Lekë.

La Roche Posay – Lipikar Cleansing Oil AP+

(0)
Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 2,240 Lekë.

A-Derma – Exomega Control vaj patrues për lëkura atopike

(0)
Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,440 Lekë.

Dermedic – Cicatopy Soothing Moisturising Cream

(0)
Original price was: 1,850 Lekë.Current price is: 1,295 Lekë.

Frezyderm – Atoprel Bath Cream

(0)
Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,800 Lekë.

LART