Korrektor

Showing all 3 results

Zbritje VICHY Dermablend 3D Correction Corrective Resurfacing Active Foundation 16HR SPF25 30ml

Vichy – Dermablend 3D krem pudër korrektuese (SPF 25)

(11)
2,960 Lekë

(Dermablend 3D Correction Corrective Resurfacing Active Foundation 16HR SPF 25)

Zbritje

Vichy – Dermablend krem pudër korrektor

(1)
2,960 Lekë

Vichy – Dermablend krem pudër korrektor Krem me mbulim të lartë, me qëndrueshmëri afatgjatë, i përshtatshëm të mbuluar imperfeksionet e vogla deri ato më të moderuara të lëkurës, duke përfshirë aknet dhe njollat, rrathët e errët, ngjyrёn jo-uniforme, rosacea, skuqjet, vitiligo, tatuazhet dhe plagët. Dermablend Corrective Fluid Foundation është formuluar me përqendrim 25% të pigmentit … Continue reading Vichy – Dermablend krem pudër korrektor

Zbritje Avene - Couvrance Compact (SPF 50+)

Avene – Couvrance Pudër për lëkura normale- mikse (SPF 30)

(0)
2,520 Lekë

Avene – Couvrance Pudër për lëkura normale- mikse (SPF 30) Aftësia e madhe mbuluese e lejon të korrigjojë parregullsitë e dallueshme si p.sh. vitiligo, hemangiomat, njollat e hiperpigmentuara si dhe cikatricet post-operatore në mënyrë shumë të natyrshme. Produkt hipoalergjik dhe jo komedogjen, i përshtatshëm edhe për lëkurat shumë të ndjeshme. Qëndron për kohë të gjatë … Continue reading Avene – Couvrance Pudër për lëkura normale- mikse (SPF 30)

LART