- 20%

Rilastil – Qumësht pas dielli

1,680 Lekë

(After Sun Milk)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Emulsion fluid me një teksturë të lehtë, që absorbohet shpejt, ideale për fytyrë dhe trup.
Hidraton intensivisht lëkurën e trupit pas ekspozimit në diell.
Qetëson skuqjet
Rigjenereon lëkurën dhe e mbron nga stresi oksidativ i shkaktuar nga rrezatimi ultraviolet (Pro-DNA Complex®)
Aplikojeni pas ekspozimit në diell, duke e masazhuar lehtë deri sa të përthithet. Përdorimi i vazhdueshëm i produktit në lëkurë të nxirë, favorizon mbajtjen e ngjyrës.
Jo komedogjenik.
Pa paraben dhe derivate të grurit.
Hipoalergjik.
Pa filtra diellore.
I testuar për nikel, kobalt, krom, merkur dhe paladium.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Qumësht pas dielli”

LART