Sudocrem – Krem antiseptik dhe riparues i lëkurës

(12 përshtypje mbi produktin)

500 Lekë1,250 Lekë

(Antispetic Healing Cream)

Përshkrimi i Produktit

Sudocrem krem antispetik riparues i lëkurës ka qenë aleati më i mirë dhe efektiv i mamave për rreth 85 vjet dhe është fantastik për të zbutur lëkurën e lënduar dhe trajtimin e skuqjeve nga pampersi. Sudocrem krem antispetik shërues mund të përdoret nga e gjithe familja për të gjithë dëmtimet e vogla të lëkurës dhe mund të ndihmojë shumë në trajtimin e të pasmeve të bebit tuaj!

Trajtimi i skuqjeve nga pelenat
SUDOCREM është provuar klinikisht për qetësimin dhe shërimin e lëkurës delikate të bebes suaj dhe vepron në 3 mënyra të thjeshta: zbut lëkurën e inflamuar, përbërësit e tij janë të njohur për vetitë riparuese, ka në përbërje një anestezik lokal që ndihmon në qetësimin e dhimbjes dhe irritimit.

Prerje, fshikje dhe djegie të vogla
SUDOCREM ofron qetësim të menjëhershëm dhe efektiv ndaj prerjeve, fshikjeve dhe djegieve të vogla. Ndihmon në shërimin e plagës duke formuar një shtresë mbrojtese mbi zonën e prekur, duke ulur rrezikun për infeksion dhe gjithashtu përmban një anestezik të lehtë për të zbutur diskomfortin.

Akne
SUDOCREM krem riparues antiseptik është kremi më i preferuar kundër skuqjeve nga pelenat por a e dinit që është dhe më i miri për trajtimin e gjendjeve të lëkurës si aknet? Sudocrem ndihmon në qetësimin dhe shërimin e lëkurës duke mbrojtur zonën e prekur.

Ekzema
Ekzema është një gjendje e thatë e lëkurës që prek 1 në 5 fëmijë dhe 1 në 12 të rritur në Mbreterine e Bashkuar. Ajo mund të shkaktojë lëkurë të plasaritur dhe të lënduar që mund të jetë e dhimbshme dhe e vështirë për tu hidratuar. Sudocrem mund të përdoret për të qetësuar dhe shëruar ekzemat dhe gjendje të tjera të lëkurës.

Info. Shtesë

Firma

Sudocrem

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

125gr, 250gr, 60gr

Pështypjet mbi produktin
 • 4.67
  vlerësime
 • 5 Yje
  92%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  8%
12 përshtypje për Sudocrem – Krem antiseptik dhe riparues i lëkurës
 • .

  The best !

 • .

  Shum i mire ??

 • Bianka B.

  Nahhh

 • Markida M.

  Good job

 • .

  Nese e konsumon femija a esht i demshem.ka efekte anesore

 • Junilda A. (blerës i verifikuar)

  I shkelqyer

 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Edhe pse kam qene skeptike ndaj kremerave me oksid zinku, kjo paste i sheroi vajzes nje acarim pelene qe kremerat e tjere nuk e qetesonin.

 • Denisa S.

  Superrr!!

 • Iljada B.

  Super krem

 • Anxhela A.

  I shkelqyer

 • Kejsi S.

  Nese keni akne provoni ta vendosni ne fytyre dhe te nesermen nuk do jete me🙈😊

 • Anxhela A.

  Eshte super I mire

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART