Kujdesi i fytyrës & lëkurës

Trudi – Letra te lagura

(15)
Original price was: 385 Lekë.Current price is: 308 Lekë.

La Roche Posay – Cicaplast Baume B5

(18)
1,640 Lekë2,008 Lekë
Zgjidh opsionet This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Mustela – Shampo për flokët dhe trupin

(16)
960 Lekë1,520 Lekë
Zgjidh opsionet This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Mustela – Krem kundër skuqjes

(15)
680 Lekë1,120 Lekë
Zgjidh opsionet This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Dermedic – Baby Linum Ultra Rich Butter

(10)
Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,400 Lekë.

Mustela – Hydra Bebe për trupin

(4)
Original price was: 2,000 Lekë.Current price is: 1,600 Lekë.

Mustela – Hydra Bébé krem për fytyrën

(3)
Original price was: 1,200 Lekë.Current price is: 960 Lekë.

Mustela – Vaj për masazh

(5)
Original price was: 1,600 Lekë.Current price is: 1,280 Lekë.

Pharmasept – Deodorant për fëmijë dhe adoleshentë roll-on

(1)
Original price was: 830 Lekë.Current price is: 664 Lekë.

Dermedic – Baby Linum Emollient krem hidratues zbutës

(0)
Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,050 Lekë.

Bambo – Soothing Cream

(1)
Original price was: 890 Lekë.Current price is: 801 Lekë.

Pharmasept – Peceta për pastrimin e syve dhe qepallave

(2)
Original price was: 970 Lekë.Current price is: 776 Lekë.

Mustela – Letra të lagura pambuku organik

(1)
Original price was: 1,300 Lekë.Current price is: 1,040 Lekë.

Mustela – Stelatopia krem zbutës për lëkurën atopike të trupit

(3)
2,080 Lekë2,851.20 Lekë
Zgjidh opsionet This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Mustela – Stelatopia krem për fytyrën

(1)
Original price was: 1,700 Lekë.Current price is: 1,360 Lekë.

Pharmasept – Vaj natyral për bebe

(1)
Original price was: 1,130 Lekë.Current price is: 904 Lekë.

LART