Buzët

Youth Lab – Lip Plump

(2)
Original price was: 990 Lekë.Current price is: 792 Lekë.

Nuxe – Reve de Miel Balsam për buzë të thara e të dëmtuara

(4)
Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,350 Lekë.

Nuxe – Stick hidratues dhe riparues për buzë të cara

(2)
Original price was: 1,000 Lekë.Current price is: 750 Lekë.

Rilastil – Xerolact Lipstick

(4)
Original price was: 700 Lekë.Current price is: 560 Lekë.

Avene – Cold Cream Stick për buzët

(1)
Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 880 Lekë.

Caudalie – Lips Conditioner

(3)
Original price was: 770 Lekë.Current price is: 693 Lekë.

Skincode – Essentials Balsam hidratues për buzë

(2)
Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 880 Lekë.

La Roche Posay – Cicaplast Levres

(0)
Original price was: 1,100 Lekë.Current price is: 880 Lekë.

Avene – Sun Care Lip Stick (SPF 50+)

(1)
Original price was: 1,400 Lekë.Current price is: 1,120 Lekë.

Apivita – Lip Care Black Currant

(1)
Original price was: 750 Lekë.Current price is: 600 Lekë.

Nuxe – Very Rose Lip Balm

(1)
Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,350 Lekë.

Avene – Cold Cream Balsam për buzët

(0)
Original price was: 1,250 Lekë.Current price is: 1,000 Lekë.

Apivita – Lip Care Chestnut

(1)
Original price was: 750 Lekë.Current price is: 600 Lekë.

Avene – Cicalfate balsam për buzët

(2)
Original price was: 1,250 Lekë.Current price is: 1,000 Lekë.

Avene – Couvrance Beautifying Lip Balm (SPF 20)

(1)
Original price was: 2,400 Lekë.Current price is: 1,920 Lekë.

LART