- 20%

Avene – Cicalfate+ Krem riparues për lëkurën

1,280 Lekë

(Creme Reparatrice)

Përshkrimi i Produktit

Avene – Cicalfate+  Krem riparues për lëkurën

Krem i pasur, ushqyes, i mbushur me përbërës rigjenerues postbiotik, ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga agresorët e jashtëm duke ruajtur hidratimin e duhur për rivendosjen optimale të lëkurës. I sigurt për foshnjat, fëmijët dhe të rriturit.

 • Ndihmon në rivendosjen dhe promovimin e një ambienti optimal për rikuperimin e lëkurës
 • Ndihmon në ruajtjen e niveleve të duhura të hidratimit për rikuperimin e lëkurës
 • Nxit rikuperimin e lëkurës duke ruajtur barrierën natyrore të saj

Pa parfum, pa konservues, pa alkool.

Udhëzime mbi përdorimin
Aplikohet 2 herë në ditë në zonën që do të trajtohet, të pastruar më parë.

Firma

Avene

Linja

Cicalfate

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Forma

Tubet

Sasia

40ml

WATER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, MINERAL OIL / HUILE MINERALE, GLYCERIN, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, ZINC OXIDE, PROPOLYENCE GLYCOL, POLYCLUGERYL-2-SESQUIISOSTERATE, PEG-22/DODECYL GLYCOL COPOLYMER, ALUMINUM STEARATE, AQUAPHILUS DOLOMIAE FERMENT FILTRATE, ARGININE, BEESWAX / CIRE D’ABEILLE, COPPER SULFATE, MAGNEDIUM STEARATE, MICROCRYSTALLINE WAX / XIRE MICROCRISTALLINE, TROMETHAMINE, ZINC SULFATE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Avene – Cicalfate+ Krem riparues për lëkurën”

LART

×