- 50%

Frezyderm – Sun Screen Krem fytyre Velvet SPF 50+

(18 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 3,180 Lekë.Current price is: 1,590 Lekë.

KUJDES | Ky format është pa ngjyrë (pa pigment). Për formatin me ngjyrë ndiq linkun.

Përshkrimi i Produktit

Frezyderm – Sun Screen Krem fytyre Velvet SPF 50+

Një krem inovativ mbrojtës nga dielli me një përbërje unike që përhapet lehtësisht. Falë inovacionit Second Skin Technology, formula unike lë një ndjesi të mëndafshtë në lëkurë, ofron një pamje mat për 6 orë, absorbon yndyrën dhe zbut shfaqjen e rrudhave. Tekstura e tejdukshme, jo e yndyrshme nuk lë gjurmë të bardha . Parandalon shenjat e foto-plakjes dhe mbron kundër diskolorimit të shkaktuar nga ekspozimi në diell.

 • Ndjesi e mëndafshtë
 • Pamje mat për 6 orë
 • Pa gjurmë të bardha
 • Rezistent ndaj ujit
 • I jep frymëmarrje lëkurës
 • Teksturë jo e yndyrshme
 • E testuar dermatologjikisht

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni rregullisht në të gjitha zonat e ekspozuara 20-30 minuta para ekspozimit në diell. Ripërdoreni cdo dy orë dhe menjëherë pas notit ose fshirjes me peshqir.

Firma

Frezyderm

Linja

Sun Screen

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

50ml

SPF

50+

Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Titanium Dioxide, Dibutyl Adipate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Ethylhexyl Salicylate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Ethyl Ferulate, Polyglyceryl-5 Trioleate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Disodium Uridine Phosphate, Caprylyl Glycol, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499

Pështypjet mbi produktin
 • 4.7
  vlerësime
 • 5 Yje
  70%
  4 Yje
  30%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
18 përshtypje për Frezyderm – Sun Screen Krem fytyre Velvet SPF 50+
 • Bresilda K.

  The best ever!

 • .

  Jam shume e kenaqur me kete krem.Kam 3 vjet qe nuk e nderroj

 • Lola T. (blerës i verifikuar)

  Fantastik!

 • Egla G. (blerës i verifikuar)

  Nuk le shenja te bardha apo lekure te yndyrshme, perfekt si makeup primer!!! ?

 • Aurora C. (blerës i verifikuar)

  Qendron shume lehte ne lekure, perfekt edhe per lekura te yndyrshme

 • Brikena Z. (blerës i verifikuar)

  Hera e pare qe e perdor pasi ma sygjeruan po ate me color …..po edhe kjo zgjedhje per keto dite qe e kam perdorur eshte e mire, soft dhe zgjate sipas specifikimeve te produktit. Zgjedje e mire edhe kjo.Flm

 • Nertila K. (blerës i verifikuar)

  super super cream

 • klodiana y. (blerës i verifikuar)

  Kremi me i mre qe kam provuar per diellin. lekuren e le te bute pa lene gjyrme pak aplimit dhe mbrojtja eshte maximale

 • Anisa S. (blerës i verifikuar)

  Shume e kenaqur me kete produkt. Pervec faktit qe eshte nje mbrojtes shume i mire, gjithashtu kremi nuk te le ndjesine e bezdisshme ne fytyre. I meriton 5 yjet

 • Anjeza U. (blerës i verifikuar)

  Shërbim korrekt dhe i shpejtë.
  Cilësia super

 • Ina M.

  Me i miri nder kremrat me filtra kimike per lekurat e yndryrshme. Super!

 • . (blerës i verifikuar)

  Eshte krem dielli i mire hapet lehte dhe shpejt, por nuk me pelqen tekstura e tij si vaseline dhe paketimi i produktit shume i rende/madh per ta mar me vete ne cante!
  Flmd Farmacity per uljet qe ofron per ne!

 • Orjada K.

  Very nice

 • .

  Ndjesi e mendafshte ne lekure.
  Super per fytyrat mix

 • Sindi M. (blerës i verifikuar)

  Shume i pershtatshem per lekuren time. Pa arome dhe teksture perfekte.
  E rekomandoj.
  Faleminderit FarmaCity

 • Ergisa T. (blerës i verifikuar)

  Me i miri per mendimin tim pasi kam provuar shume kremera te tjere te ngjashem… ndjesia e mendafshit qe te le ne lekure nuk krahasohet me asnje produkt tjeter.

 • Xhuljana g.

  Eshte ok per lekurat mikse dhe te yndyrshme, produkti ka arome po jo e bezdisshme, kam provuar version me ngjyre i cili edhe pse pas aplikimit rezulton matt,krijon nje shtrese te holle si plastike mbi lekuren duke mos u thare plotesisht ndaj ben pis cdo jake bluze. Versoni pa ngjyre ka nje konsistence si vazeline ,njelloj si qiri i shkrire ,qe personalisht nuk me pelqen.

 • Flavia L.

  Super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART