- 20%

Vichy – Liftactiv Supreme HA Epidermal Filler Serum

4,640 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Vichy – Liftactiv Supreme HA Epidermal Filler Serum

Një serum intensiv i Acidit Hialuronik që zvogëlon shenjat e rrudhave dhe vijave të holla në lëkurë. E formuluar me përbërës aktivë dermatologjikë si Vitamina CG dhe B5, serumi pompon lëkurën duke e hidratuar dhe ndihmon në zbutjen e shfaqjes së vijave të holla dhe rrudhave me një efekt mbushës. I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

Testuar dermatologjikisht. Hipoalergjik. Jo-komedogjene.

Përbërësit kryesorë dermatologjikë:

 • Acid Hialuronik i pastër 1.5%
 • Vitamina CG
 • Vitamina B5

Përfitimet kryesore

 • E lë lëkurën të ndihet e lëmuar, e mbushur dhe rinore me një shkëlqim të shëndetshëm
 • Pasuruar me 1.5% Acid Hialuronik të pastër
 • Ofron hidratim deri në 24 orë
 • Serum shumë i përqendruar kundër rrudhave
 • Klinikisht i provuar se forcon funksionin e barrierës
 • -47% rrudha në 6 javë
 • Hipoalergjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni çdo ditë serumin në një fytyrë dhe qafë të pastruar duke shmangur zonën e syve. Për rezultate më të mira përdoreni në mëngjesi dhe në darkë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Vichy

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon

Lloji i lëkurës

Normale, Mikse

Sasia

30ml

AQUA / WATER ● GLYCERIN ● HYDROXYETHYLPIPERAZINE ETHANE SULFONIC ACID ● SODIUM HYALURONATE ● PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL ● SECALE CEREALE SEED EXTRACT / RYE SEED EXTRACT ● CALCIUM PANTOTHENATE ● DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE ● PHENOXYETHANOL ● CHLORPHENESIN ● ASCORBYL GLUCOSIDE ● DISODIUM EDTA ● PENTYLENE GLYCOL ● CODE F.I.L B255659/1

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Vichy – Liftactiv Supreme HA Epidermal Filler Serum”

LART