Kujdesi ndaj diellit

La Roche-Posay – Anthelios Shaka Tinted Fluid (SPF 50+)

(0)
Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,400 Lekë.

Korff – Sun Secret Body and Hair Spray Oil (SPF 30)

(1)
Original price was: 3,650 Lekë.Current price is: 1,825 Lekë.

Nuxe – Qumesht i butë për fytyrë dhe trup spf 30 

(1)
Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,800 Lekë.

Uriage – Bariésun Dry Oil (SPF 30)

(0)
Original price was: 3,600 Lekë.Current price is: 2,340 Lekë.

Avene – Silky Mist SPF 30

(0)
Original price was: 3,500 Lekë.Current price is: 2,450 Lekë.

Klorane – Sun Radiance Shampo riparuese për flokët e ekspozuar ndaj diellit

(0)
Original price was: 1,400 Lekë.Current price is: 1,120 Lekë.

Klorane – Sun Radiance Balsam riparues për flokët e ekspozuar ndaj diellit

(0)
Original price was: 1,600 Lekë.Current price is: 1,280 Lekë.

Apivita – Hydra Protective Sun Filters Hair Oil

(0)
Original price was: 2,800 Lekë.Current price is: 1,820 Lekë.

LART