Zbritje

Avene – Ujë termal spray

(57 përshtypje mbi produktin)

520 Lekë1,440 Lekë

(Eau Thermale Spray)

Përshkrimi i Produktit

Avene – Ujë termal spray

Marrë drejtpërdrejtë nga burimi,  Uji Termal Avene, bakterologjikisht i pastër, është uji i vetëm termal i ambalazhuar në bllok steril, me një teknologji të lartë dhe ultra moderne.

Është ideal për lëkurat e ndjeshme dhe të brishta, duke i dhënë një ndjesi mbrojtjeje, qetësuese dhe komforti.

Zbutëse dhe qetësuese: Përbërja e saj e vetme dhe konstante me ujin termal Avene, i jep asaj vetitë qetësuese dhe anti-irrituese, të demonstruara shkencërisht.

Udhëzime mbi përdorimin

Pulverizoni lëkurën me Ujë Termal Avène me lëvizje të lehta të flakonit. Lëreni të veprojë 2 deri 3 minuta para se ta thani butësisht atë.

Informacion Shtesë

Firma

Avene

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me spray

Sasia

50ml, 150ml, 300ml

Lloji i lëkurës

Sensitive, E thatë, Normale, Mikse, E yndyrshme

Avène Thermal Water, Nitrogen (Gas).

Pështypjet mbi produktin
 • 4.97
  vlerësime
 • 5 Yje
  97%
  4 Yje
  3%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
57 përshtypje për Avene – Ujë termal spray
 • Irini T.

  Produkt efikas per lekuren e ndjeshme. Teper e kenaqur.

 • . (blerës i verifikuar)

  Ky produkt ishte kombinim i mire i cmimit te arsyeshem dhe cilesise. Hidratimi ishte i menjehershem dhe linte nje ndjesi freskie pas aplikimit.

 • Ornesta S. (blerës i verifikuar)

  Shume hidratues dhe i domosdoshem. Great product!

 • Sindi Z. (blerës i verifikuar)

  Produkt shume efikas per lekuren sensitive.

 • Johana N. (blerës i verifikuar)

  E perdor pas palestre dhe me ndihmon shume me skuqjen e fytyres.Super produkt

 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Shume efikas kundra irritimeve dhe skuqjeve te lekures. E perdor cdo moment te dites ?

 • REA K. (blerës i verifikuar)

  Pjese e pandare e rutines time tani ne vere.10/10

 • Artila H.

  ?

 • Marinela N. (blerës i verifikuar)

  Shume i mire. Qetesues. Ne “must” listen time ☺️

 • Kimberli F.

  Produkt qe pershtatet shume mire per lekura te yndyrshme, te ndjeshme…E pershtatshme per cdo stine te vitit dhe multi funksionale.

 • Ergisa T. (blerës i verifikuar)

  E kam perdorur edhe ne rastet e gervishtjeve dhe plageve siperfaqesore, qeteson menjehere, efekt shume i mire anti irritues!

 • REA K. (blerës i verifikuar)

  always in my bag?

 • Iljada B. (blerës i verifikuar)

  Cfare do te thuash per ujin termal Avene eshte pak. Eshte nje produkt qe perdoret 365 dite te vitit, super benefite, shume perdorime ?

 • Kejti M. (blerës i verifikuar)

  Pershtatet me cdo lloj lekure, hidraton, freskon , qeteson. E perdor ne vend te tonikut dhe madje si fiksues make-up ??

 • .

  Perfekt per lekura te ndjeshme.
  Eshte hera e pare qe e perdor dhe nuk do I ndahem me

 • MEGI E. (blerës i verifikuar)

  Perfekt per lekura te ndjeshme dhe me tendence akneike.
  Qeteson lekuren dhe zevendeson tonikun!!

 • Silvi L. (blerës i verifikuar)

  Super per fytyre te yndyrshme, nuk krijon shkelqim dhe esht shum hidratues

 • Blerta A. (blerës i verifikuar)

  Shume hidratues, ideal per periudhen pranvere-vere

 • Kejsi C.

  Jam ne perfundim te shishes se pare, dhe mund te them se do jete produkt i pazevendsushem per mua sepse eshte shume perdorimsh dhe praktik. Kam lekure shume sensitive dhe akneike ne disa pjese, me ka ndihmuar shume ne qetesim dhe hidratim. Ja vlen ta provoni se sdo ta nderroni me!

 • Kelvina K.

  Sh i mir e rekomandoj 100%

 • Redinela M. (blerës i verifikuar)

  Super produkt

 • Miranda D.

  Hapi i pare pas larsit pas cdo rutine. Love it

 • Iljada B. (blerës i verifikuar)

  Rekomanduar 10/10

 • Miranda D.

  ?????

 • Iljada B. (blerës i verifikuar)

  Eshte nje must per mua ne rutine

 • Ada B.

  Nuk eshte thjesht nje uje me spruco, shume perdorime, shume benefite, edhe per mua eshte nje must ne rutine

 • Arkida D. (blerës i verifikuar)

  I mbrekullueshem

 • Poliksenja M. (blerës i verifikuar)

  E perdor per cdo rast! Te qeteson lekuren vertet shume.

 • Gloria K. (blerës i verifikuar)

  Super… Eshte shume i efektshem per hidratim dhe qetesim nga irritimet ne lekure. Nuk do e ndaj me si produkt!!

 • Ledia O.

  Uje termal i pasur me minerale , shume efikas ne qetesimin e irritimeve si dhe shume refreshing per stinen e veres.

 • Gloria M. (blerës i verifikuar)

  ???

 • Klaudia Q. (blerës i verifikuar)

  Pjese e pandashme e rutines ne cdo stine te vitit dhe ne cdo moment te dites.
  Ne pune,palester,para / pas make up..eshte fantastik.
  Perfekt per cdo tip lekure.Just amazing ?

 • Denisa S.

  Produkt qe nuk e heq nga canta asnjeher !

 • Jona H. (blerës i verifikuar)

  Teper e kenaqur.

 • Jona H. (blerës i verifikuar)

  Super

 • Senada J.

  Te jep nje ndjesine e freskise , edhe hidratim per lekuren . E perdor para edhe pas make up per ti dhene jete ?

 • Eleni G.

  Uje termal eshte super!!!Freski dhe hidratim ne 1!!!

 • Vebi D. (blerës i verifikuar)

  produkt shum i nevojshem per stinen e veres dhe qe nuk e nxjerr asnjehere nga canta

 • Suada C. (blerës i verifikuar)

  Super hidratues dhe freskues

 • . (blerës i verifikuar)

  Ky produkt eshte fantastik. E kam perdorur ne plazh dhe te le nje lekure te bute dhe te hidratuar pas cdo aplikimi :) Ja vlen ne cdo kohe!

 • . (blerës i verifikuar)

  Nje super produkt sidomos per stinen e veres! E perdor per te hidratuar dhe freskuar lekuren, por edhe pas depilimit apo ekspozimit ne diell! E rekomandoj plotesisht?

 • Rovena M.

  Uji termal i Avenes eshte fantastik. Une kam nje lekure sensitive dhe gjate veres lekura me skuqet shume lehte, uji termal e ndihmon lekuren time te mos irritohet dhe te jete e hidratuar.

 • Ina M. (blerës i verifikuar)

  Super ?

 • . (blerës i verifikuar)

  Nje produkt teper i domosdoshem sidomos ne ditet e pushimeve. Pervec se freskon dhe hidraton gjithashtu ndihmon dhe ne rastet e e djegjeve nga dielli.

 • Albina H. (blerës i verifikuar)

  Super produkt?

 • .

  Uji termal i Avenes eshte fantastik. Une kam nje lekure mikse dhe sensitive dhe lekura me skuqet shume lehte, uji termal me ndihmon me irritimin skuqjen e hidratimin e lekures

 • Krista G. (blerës i verifikuar)

  Me i miri

 • Juljana P. (blerës i verifikuar)

  Produkt i shkelqyer e rekomandoj per nje hidratim te mire nje freski te lekures. Nje produkt qe ia vlen teper cilesor.Per me teper me pelqeu qe mund ta perdoresh per shume funksione sipas rekomandimit te perdorimit te produktit,per fytyren,trupin,per djegjet e diellit,pas depilimit dhe per femijet.

 • .

  Shume e kenaqur 😊

 • Megi T. (blerës i verifikuar)

  Shume i mire dhe freskues sidomos per ne vere.

 • Kimberli F.

  Shume i mire. Qetesues

 • Sara A.

  Me pelqen ndjesia e hidratimit qe le ne lekure. Produkt ekonomik dhe shume i domosdoshem per periudhen e veres! 10/10

 • Anxhela A.

  Super produkt

 • Ina M. (blerës i verifikuar)

  Shpetimi i ketyre diteve te nxehta 🤩 sidomos per lekurat e ndjeshme! Per me teper qe ka aq shume funksione si per skuqje, irritime te lekures (edhe te bebave)freski etj etj. E riblej gjithmone! E super sugjeroj sidomos nese ju duhet te ecni ne kembe ne vape, nje sprucim dhe ju freskon diten jo vetem momentin 🥰

 • Anxhela A.

  Super

 • Eni L. (blerës i verifikuar)

  Shumë efektiv, edhe për lekuren e skuqur të bebeve

 • Xhuljana g.

  produkt qe blihet dhe riblihet ,super

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART