- 20%

Noreva – Actipur Xhel pastrues purifikues

Original price was: 1,500 Lekë.Current price is: 1,200 Lekë.

(Actipur Purifying Dermo-Cleansing Gel)

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Actipur Xhel pastrues purifikues

Noreva Actipur xhel pastrues është një përkujdesje pastruese pa sapun shumë e butë që pastron lëkurat e yndyrshme me akne.

Ajo largon gjithë papastërtitë dhe rregullon prodhimin e yndyrës në fytyrë dhe trup.
Lëkura është e pastër, e dezinfektuar, gati për trajtimet e rradhës.

 • Pa sapun.
 • Pa paraben.
 • pH fiziologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe shplajeni.

Firma

Noreva

Linja

Actipur

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Aqua, Glycerin, Peg-40 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Decyl Glucoside, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Coceth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Parfum, Imidazolidinyl Urea, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Propylene Glycol, Arctium Lappa Root Extract, Nasturtium Officinale Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Linalool.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Actipur Xhel pastrues purifikues”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART