- 15%

Noreva – Sebodiane DS Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm

1,700 Lekë

(Sebodiane DS Dandruff Care Shampoo)

Kategoritë: , , Firma: ,

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Sebodiane DS Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm

Noreva Sebodiane DS Grey Dandruff Care Shampoo është një kujdes i veçantë trajtues për t’u përdorur në rast të gjendjeve skuamoze, për të trajtuar raste të rënda zbokthi.

Ai vepron në mënyrë efikase në faktorët përgjegjës të zbokthit të yndyrshëm, të kombinuar me kruajtje. Ditë pas dite flokët rikuperojnë zhdërvjelltësinë, shkëlqimin dhe butësinë.

 • Pa paraben

Udhëzime mbi përdorimin

Përdoreni 2 herë në javë gjatë 6 javëve, me pas 1 herë në javë.

Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Linja

Sebodiane

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

150ml

Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Mea PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Disodium Cocoamphodiacetate, Climbazole, Salicylic Acid, Sodium Sulfate, Glycerin, Zinc Pyrithone, Citric Acid, Chlorphenesin, Proctone Olamine, Sodium Cocoyl Wheat Amino Acids, Caprylyl/Capryl Glucoside, Laureth-2, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Glycol Stearate, Sodium Shale Oil Sulfonate, Disodium EDTA, Cocamide DEA, Phenoxyethanol, Tocopherol, Benzoic Acid, Dehydoracetic Acid.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Sebodiane DS Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm”

LART