Zbritje

Noreva – Exfoliac Xhel larës

(1 përshtypje mbi produktin)

1,440 Lekë

Indikuar për pastrimin e lëkurave me imperfeksione

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Exfoliac Xhel larës

Noreva Exfoliac Xhel larës është një xhel i formuluar specifikisht për pastrimin e lëkurave me imperfeksione (akne). Me formulën e tij pa sapun është delikat me lëkurën gjatë procesit të pastrimit.

Largon papastërtitë nga lëkura, rregullon sekretimin e yndyrës duke respektuar pH e lëkurës. Redukton zhvillimin bakterial dhe pastron me kujdes epidermën. Falë përdorimit të përditshëm lëkura ka një pamje më të rregullt, poret ngushtohen dhe lëkurë duket më vitale.

 • Pa SLS
 • Jo komodogjenik
 • Pa parabene

Udhëzime mbi përdorimin

Apliko në lëkurën e lagur, shkumo dhe më pas shplajeni me ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Noreva

Linja

Exfoliac

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

100ml, 200ml

Aqua (Water), Glycerin, PEG-40, Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Decyl Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Coceth Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Coconut Acid, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Arctium Lappa Root Extract, Nasturtium Officinale Leaf Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Citric Acid, Linalool.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Noreva – Exfoliac Xhel larës
 • Kristina T.

  Shume lares i mire! I bute dhe nuk e than fytyren me ka ndihmuar shume me pjesen e akneve?

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART