- 20%

Noreva – Zeniac Xhel larës pa sapun për lëkura të yndyrshme

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,800 Lekë.Current price is: 1,440 Lekë.

(Zeniac Purifying Cleansing Gel)

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Zeniac Xhel larës pa sapun për lëkura të yndyrshme

I formuluar veçanërisht për lëkurat e ndjeshme të yndyrshme dhe të dobësuara nga trajtimet kundër akneve, Zeniac xhel është një xhel pastrues pa sapun që ofron një tolerancë të lartë.

Ai kombinon efektivitetin e përbërësve aktive duke rivendosur balancën natyrale të lëkurës falë tolerancës së agjentëve të butë pastrues:

 • Burdock dhe biotina kufizojnë sekretimin e yndyrës
 • Zinku rregullon florën bakteriale

Rezultati: E pastruar, e zbutur dhe me balancën e rivendosur, lëkura rifiton butësinë dhe është e pastër. Xheli përgatit lëkurën për trajtimet dermatologjike.

Udhëzime mbi përdorimin

Punoni për një shkumë me pas shpëlani lëkurën me ujë të bollshëm.

Firma

Noreva

Linja

Zeniac

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

E yndyrshme

Forma

Flakon me pompë

Sasia

200ml

Aqua (Water), Glycerin, Peg-40 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-60 Myrsityl Glycol, Decyl Glucoside, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Sodium Coceth Sulfate, Parfum (Fragrance), Sodium Benzoate, Coconut Acid, Potassium Sorbate, Caprylyl Glycol, Tocopheryl Acetate, Disodium Edta, Propylene Glycol, Arctium Lappa Root Extract, Sodium Chloride, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Citric Acid, Nasturtium Officinale Leaf Extract, Linalool.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Noreva – Zeniac Xhel larës pa sapun për lëkura të yndyrshme
 • Fabiana H.

  Perfekte per lekuren e yndyrshme. Personalisht kam kohe qe e perdor dhe jam shume e kenaqur. Lekuren e ndjen te bute dhe te jep freski pas larjes .

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART