- 20%

Noreva – Exfoliac fluid matifikues mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)

Original price was: 3,000 Lekë.Current price is: 2,400 Lekë.

(Exfoliac SPF 50+ Mattifying Sun Fluid)

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Exfoliac fluid matifikues mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)

Exfoliac fluid matifikues mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+) është i formuluar me një kompleks unik me agjentë seborregullues dhe matifikues.

I përshtatshëm për lëkura të yndyrshme me imperfeksione, hidraton dhe mbron lëkurën nga rrezet UVA/UVB. Me një teksturë të lehtë dhe jo te yndyrshme, lëkura është e pastër dhe e mbrojtur.

 • Veprim i trefishtë: mbron, pastron, matifikon
 • Jo komedogjenik
 • Mbrojtje shumë e lartë
 • Teksturë jo e yndyrshme
 • Jo shenja të bardha
 • Formula rezistente ndaj ujit

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni kremin para ekspozimit në diell, riaplikojeni disa herë gjatë ditës.

Firma

Noreva

Linja

Exfoliac

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet me pompë

Sasia

40ml

SPF

50+

Aqua, Octocrylene, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Dimethicone, Ethylhexyl Salicylate, Homosalate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Nylon-12, PhenylbenzimidazolesulfonicAcid, Triethanolamine, Butylene Glycol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Potassium Cetyl Phosphate, Decyl Glucoside, Stearyl Alcohol, Spiraea Ulmaria Extract, Xanthan Gum, Disodium EDTA, 1.2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Propylene Glycol, Tropolone, Isopropyl alcohol, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Exfoliac fluid matifikues mbrojtës ndaj diellit (SPF 50+)”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART