- 30%

Rilastil – Daily Care Purifying Cleansing Gel

1,470 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Rilastil – Daily Care Purifying Cleansing Gel

Xhel pastrues i freskët dhe delikat për pastrimin e përditshëm të fytyrës të lëkurës së ndjeshme, të yndyrshme, mikse dhe të prirur ndaj akneve me Corallina Officinalis dhe Capryloil Glycine.

Xheli pastrues kur bie ne kontakt me ujin, krijon një shkumë të butë e cila pastron tërësisht lëkurën, largon në mënyrë efektive sebumin e tepërt, papastërtitë e lëkurës e mbetjet kozmetike, pa e tharë atë.

 • Nuk e shtrëngon apo than epidermën
 • Corallina tonifikon dhe freskon lëkurën
 • Përshpejton ripërtëritjen e indeve dhe qelizave
 • Capryloil Glycine redukton prodhimin e tepërt të sebumit
 • Rregullon funksionin e gjëndrave dhjamore
 • Parandalon rritjen e baktereve
 • Pantenoli qetëson skuqjen dhe inflamacionin
 • Hidraton dhe ruan hidratimin në shtresat e thella të lëkurës
 • Mbron nga ndikimet agresive mjedisore dhe radikalet e lira
 • Nuk lë gjurmë
 • Nuk shkakton acarim ose alergji, por e lejon lëkurën të ajroset

Udhëzime mbi përdorimin

Me lëvizje të buta masazhuese, aplikoni një sasi të vogël xheli në lëkurën e fytyrës të lagur me ujë. Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni kontaktin e drejtpërdrejtë me sytë. Nëse produkti bie në sy, shpëlajeni tërësisht me ujë.

Mbajeni produktin larg nxehtësisë dhe të mbyllur siç duhet.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe me pompë

Sasia

200ml

Aqua (Water) • Glycerin • Coco-Glucoside • PEG-40 Glyceryl Cocoate • Capryloyl Glycine • Hydroxyethylcellulose • Panthenol • Hydrolyzed Corallina officinalis • Triethanolamine • Sodium Coceth Sulfate • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Rilastil – Daily Care Purifying Cleansing Gel”

LART