- 15%

Noreva – Actipur Stop Spot

1,020 Lekë

(Stop Bouton)

Out of stock

Join the waitlist to be emailed when this product becomes available

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Actipur Stop Bouton (Stop Spot)

Noreva Actipur Anti-Imperfection Treatment Targeted Actions shpejt dhe në mënyrë të qëndrueshme than dhe korrigjon imperfeksionet e lokalizuara të lëkurës me tendencë akneike dhe qetëson zonat e inflamacionit.

Ky produkt kufizon përhapjen bakteriale, neutralizon faktorët acarues dhe pastron lëkurën falë vitaminës PP.

Formuluar pa AHA mund të përdoret edhe gjatë verës.

Jo komedogjen,pa aromë,paraben, aha.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni 2 ose 3 herë në ditë lokalisht në zonën e synuar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

10ml

Alcohol, Propylene Glycol, Cyclopentasiloxane, C 12-15 Alkyl Benzoate, Niacinamide, Hydroxypropylcellulose, Phytopshingosine.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Actipur Stop Spot”

LART