Zbritje

Rilastil – Acnestil Xhel larës për fytyrën

(4 përshtypje mbi produktin)

1,554 Lekë

(Acnestil Cleansing Gel )

Përshkrimi i Produktit

Rilastil Acnestil Cleansing Gel është një trajtim për larjen e përditshme, purifikimin dhe riekuilibrimin e lëkurave të papastra dhe me imperfeksione, i pasur me përbërës aktivë specifikë.

Ideale për lekurat e yndyrshme, mikse dhe me tendencë për akne; i përshtatshëm edhe për lëkurat më të ndjeshme dhe delikate.

 • Me parfum delikat pa alergenë
 • 0% SLES, SLS, paraben, ngjyrues dhe derivate të grurit
 • Jo komedogjenik
 • Hipoalergjik
 • I testuar klinikisht
 • I testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium dhe Mërkur

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të lagur, masazhojeni butësisht dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

0/5 (0 Reviews)

Info. Shtesë

Firma

Rilastil

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

200ml, 400ml

Linja

Acnestil

Aqua (Water) • Sodium Lauroyl Sarcosinate • Polysorbate 20 • Glycerin • Cocamidopropyl Betaine • PEG-120 Methyl Glucose Dioleate • Sodium Cocoamphoacetate • Lauryl Glucoside • Sodium Methyl Cocoyl Taurate • Xylitol • PEG-7 Glyceryl Cocoate • Propylene Glycol • Coco-Glucoside • Glyceryl Oleate • PPG-26-Buteth-26 • Citric Acid • Sodium PCA • Niacinamide • Panthenol • Sodium Salicylate • Tocopheryl Acetate • Dipotassium Glycyrrhizate • Potassium Azeloyl Diglycinate • Zinc PCA • Copper PCA • Sodium Hyaluronate • Oligopeptide-10 • PEG-40 Hydrogenated Castor Oil • C12-13 Alkyl Lactate • Sodium Chloride • Tocopherol • Diethylhexyl Syringylidenemalonate • Caprylic / Capric Triglyceride • Hydrogenated Palm Glycerides Citrate • Lecithin • Ascorbyl Palmitate • Propanediol • Phenoxyethanol • Caprylyl Glycol • o-Cymen-5-ol • Chlorhexidine Digluconate • SodiumBenzoate • Disodium EDTA • Parfum (Fragrance).

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 4.4
  vlerësime
 • 5 Yje
  60%
  4 Yje
  60%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
4 përshtypje për Rilastil – Acnestil Xhel larës për fytyrën
 • Super ??

 • (blerës i verifikuar)

  Laresi sh i mire por paketimi jo i mire, kur e shtyp xhelin nxjerr sasi shume te madhe sado lehte te shtypesh. Ne kete paketim nuk e porosit me!

 • Lares i mire.ja vlen te perdoret

 • Lares shume i mire , i jep butesi lekures✨

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

LART