- 20%

Noreva – Exfoliac Intensiv Foaming Gel

Original price was: 2,300 Lekë.Current price is: 1,840 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Noreva Exfoliac Intensiv Foaming Gel

Exfoliac xhel larës në formë shkume, me bazë AHA, është formuluar për pastrimin e lëkurave të yndyrshme dhe me tendencë akne.

Ai pastron lëkurën tuaj duke eleminuar të gjithë papasteritë. AHA veprojnë në funksionet e qelizave të epidermës duke e pastruar. Zinc lactate rregullon prodhimin e yndyrës. Respekton balancën e epidermës dhe është i përshtatshëm për lëkurat e dobësuara nga trajtimet irrituese.
Lëkura është e pastruar dhe e butë.

 • Pa sapun.
 • Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në lëkurë të lagur dhe masazhojeni lehtë duke insistuar në zonat delikate (zona T, balli, hunda, mjekra). Shplajeni me ujë të vakët dhe thajeni pa e fërkuar.

Firma

Noreva

Linja

Exfoliac

Mosha

Të gjithë

Forma

Flakon me pompë

Sasia

200ml

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Ammonium Lactate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Triethanolamine, Acrylate/Steareth-20 Methacrylate Copolymer, Zinc Lactate, Tetrasodium EDTA, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, CI 42090, Sodium Hydroxymethylglycinate, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol.
Active Ingredients: Alpha-HydroxyAcides (AHA), Lactate de zinc, Agent relipidant, Agents lavants extra-doux.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Exfoliac Intensiv Foaming Gel”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART