Zbritje

Caudalie – Vinopure Purifying Gel Cleanser

1,750 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Caudalie – Vinopure Purifying Gel Cleanser

Xhel pastrues Caudalie Vinopure është një kujdes me bazë pastrues me Acid Salicilik natyral dhe një kompleks vajrash thelbësorë organikë pastrues.

Ky xhel freskues pastron lëkurën pa e tharë. Formula e saj është shumë natyrore, e butë  dhe efikasite për të ngushtuar poret, për zvogëluar sasinë e sebumit dhe për të zvogëluar dukshëm papërsosmëritë.

 • 0%: Fenoksietanol, silikon, PEG, vajra minerale, SLS, BHA, BHT, EDTA

Udhëzime mbi përdorimin

Në mëngjes dhe në mbrëmje, apikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni dhe më pas shpëlajeni me ujë.
Shmangni konturin e syve.

Info. Shtesë

Firma

Caudalie

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

385ml, 150ml

Lloji i lëkurës

Mikse, E yndyrshme

Aqua/Water/Eau, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Water* , Decyl Glucoside*, Glycerin*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Sucrose Cocoate*, Acacia Senegal Gum*, Xanthan Gum, Propanediol*, Sodium Glutamate*, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Coconut Acid*, Salicylic Acid, Vitis Vinifera (Grape) Juice*, Cymbopogon Citratus Leaf Oil*, Lavandula Hybrida Oil*, Melissa Officinalis Leaf Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Pelargonium Graveolens, Flower Oil*, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Oil*, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citral*, Citronellol*, Geraniol*, Linalool* (226/004).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Caudalie – Vinopure Purifying Gel Cleanser”

LART