- 20%

Noreva – Actipur 3in1 përkujdesje korrektuese kundër imperfeksioneve

Original price was: 2,400 Lekë.Current price is: 1,920 Lekë.

(Actipur 3in1 Corrective and Unclogging Anti-Imperfections Care)

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Actipur 3in1 përkujdesje korrektuese kundër imperfeksioneve

Noreva Actipur 3in1 përkujdesje korrektuese kundër imperfeksioneve vepron kundër imperfeksioneve të rënda: njolla, pika të zeza, zona të inflamuara.

Ky krem përmban Keratozin A që vepron duke larguar pikat e zeza, rregullon prodhimin e yndyrës dhe parandalon shfaqjen e shenjave post akne. Kompleksi i patentuar Phytosphingosine dhe vitamina PP kanë veprim antibakterial dhe zbusin zonat e inflamuara.

 • Efekt mat
 • Lëkura është e butë dhe e hidratuar
 • Tolerancë e lartë
 • Jo komedogjenik
 • Pa phenoxyethanol, pa paraben, pa konservantë

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në mëngjes dhe në darkë pas pastrimit të lëkurës.

Firma

Noreva

Linja

Actipur

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

30ml

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Niacinamide, Silica, Glycerin, Simmonsdia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Potassium Azeloyl Diglycinate, Pentylene Glycol, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Benzyl Alcohol, Polyisobutene, Parfum (Fragrance), Chlorphenesin, Disodium Edta, Phytosphingosine, Salicylic Acid, Peg-7 Trimethylpropane Coconut Ether, Sorbitan Isostearate, Sorbic Acid, Menthol, Linalool, Bht.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Actipur 3in1 përkujdesje korrektuese kundër imperfeksioneve”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART