- 72%

Lovren – M4 Mascara Black Infinity

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 1,850 Lekë.Current price is: 520 Lekë.

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Lovren M4 Mascara Black Infinity 

Rimeli Lovrén M4 Black Infinity falë furçës së tij speciale ju jep qerpikëve efekt dhe intensitet si qerpikë të rremë.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Garanton një make up perfekt dhe pa njolla. Aplikatori ju lejon të arrini edhe cepat më të vështirë.

 • I testuar dermatologjikisht
 • Pa nikel, krom apo kobalt
 • I testuar oftalmologjikisht
 • Pa silikon
 • Pa parfum
 • Pa alkool
 • Vegan
 • Pa gluten
 • Pa mikroplastikë

Udhëzime mbi përdornim 

Shikoni lart, vendoseni furçën në bazën e qerpikëve tuaj të sipërm dhe lëvizeni atë përpara dhe mbrapa. Më pas tërhiqeni drejt majës së qerpikëve duke u kujdesur të mos humbisni asnjë pikë me lëvizje të ngadalta për të shmangur krijimin e gungave. Aplikoni disa shtresa të rimelit derisa të arrini pamjen e dëshiruar, duke pasur kujdes që produkti të mos thahet ndërmjet një shtrese dhe tjetrës.

Firma

Lovren

Mosha

Të gjithë

Sasia

9ml

AQUA (WATER), PARAFFIN, GLYCERYL STEARATE, SYNTHETIC BEESWAX, STEARIC ACID, ACACIA SENEGAL GUM, BUTYLENE GLYCOL, PALMITIC ACID, ORYZA SATIVA CERA (ORYZA SATIVA (RICE) BRAN WAX), POLYBUTENE, VP/EICOSENE COPOLYMER, OZOKERITE, AMINOMETHYL PROPANOL, HYDROGENATED VEGETABLE OIL, PHENOXYETHANOL, STEARYL STEARATE, HYDROXYETHYLCELLULOSE, TROPOLONE, DISODIUM PHOSPHATE, POLYSORBATE 60, SODIUM PHOSPHATE, CI 77499 (IRON OXIDES).

Pështypjet mbi produktin
 • 4
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  100%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Lovren – M4 Mascara Black Infinity
 • Asela N. (blerës i verifikuar)

  Super do ta porosis perseri, furca shume praktike dhe e texture e lehte ne qerpike

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART