- 20%

Noreva – Exfoliac maskë pastruese e thellë

Original price was: 2,400 Lekë.Current price is: 1,920 Lekë.

(Exfoliac Deep Cleansing Mask)

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Exfoliac maskë pastruese e thellë

Exfoliac maskë pastruese e thellë është specifike për pastrimin e thellë të lëkurave të yndyrshme, me tendencë për akne, falë eksfolimit të butë të BHA.

I pasur me agjentë zbutës, hidratues dhe kaolin, kjo maskë qetëson menjëherë zonat e inflamuara duke thithur yndyrën e tepërt pa e tharë lëkurën.
E pastruar në thellësi, lëkura është më e pastër, më e butë dhe mat. Ndikon pozitivisht në mbylljen e poreve.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni një ose dy herë në javë në fytyrë të pastër dhe të thatë. Masazhojeni butësisht, lëreni  5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm. Evitoni zonën e syve.

Firma

Noreva

Linja

Exfoliac

Mosha

20+

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua, Kaolin, Tridecyl Salicylate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Pentaerythrityk Distearate, Butylene Glycol, Octyldodecanol, C20-22 Alkyl Phosphate, C20-22 Alcohols, Sorbitol, Magnesium Aluminium Silicate, Nelumbium Speciosum Extract (Nelumbo Nucifera Flower Water), Sesamum Indicum (Sesame) Seed Extract, Serenoa Serrulata (Fruit) Extract, Argania Spinosa (Kernel) oil, Parfum (Fragrance), Sodium Hydroxymethylglyconate, Lactic Acid, Beta Sitosterol, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Sodium Hydroxide, Disodium DTA, Tocopherol.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Exfoliac maskë pastruese e thellë”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART