- 10%

Pingo – Letra të lagura të buta

(9 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 400 Lekë.Current price is: 360 Lekë.

(Wipes)

Përshkrimi i Produktit

Pingo letra të lagura të buta për pastrimin e lëkurës të bebit tuaj.

Letrat e lagura Pingo janë ekologjike, të çertifikuara me një locion me bazë Coco Glucoside (sapun i butë me origjinë natyrale), Aloe Vera dhe kamomil.

Nuk përmban parfum, fenoksietanol, paraben, emulsifikues PEG.

Firma

Pingo

Mosha

Fëmijë

Forma

Letra të lagura

Sasia

80

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
9 përshtypje për Pingo – Letra të lagura të buta
 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Shume cilesore dhe delikate

 • Manjola S. (blerës i verifikuar)

  Me pelqejne pasi nuk kane alkool dhe arome

 • Sonila N. (blerës i verifikuar)

  Super!

 • Aldi J. (blerës i verifikuar)

  ??

 • Mirela M. (blerës i verifikuar)

  Shume cilesore per lekuren delikate te bebit. Pervecse nuk kane alkool nuk kane as arome. Permbajtje shume e larte e ujit

 • Kimberli F. (blerës i verifikuar)

  Shume cilesore dhe delikate me lekuren e bebes 👍

 • Anxhela A.

  Shume cilesore

 • Berna G. (blerës i verifikuar)

  E kenaqur nga ky produkt

 • Elisa Z. (blerës i verifikuar)

  Super te mira!

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART