Zbritje

Bambo Nature – Pants

1,215 Lekë

Në 3 madhësi:

 • 4 : 7-14kg (20 pelena)
 • 5 : 12-20kg (19 pelena)
 • 6 : 18+ kg (18 pelena)

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature është gjenerata e re e pelenave ekologjike

Të testuara dermatologjikisht dhe të certifikuar nga instituti rigoroz nordik, EcoLabel.
Bambo nature ka një sistem unik përthithës duke e lënë lëkurën e bebit tuaj të thatë gjatë gjithë kohës.
Siguron një përshtatje të përsosur dhe të rehatshme.

 • Super përthithëse
 • Super e hollë
 • Pa skuqje dhe irritime
 • Pa rrjedhje jashtë pelenës
 • Miqësore me lëkurën dhe mjedisin

Bambo Nature kujdeset për fëmijën tuaj!

Made in Denmark

Info. Shtesë

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Madhësia

4 (7-14kg), 5 (12-20kg), 6 (18+ kg)

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Bambo Nature – Pants”

LART