- 25%

Korff – Essential Purifying Cleansing Gel

1,995 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Korff – Essential Purifying Cleansing Gel

Xhel për pastrimin e fytyrës me teksturë të freskët dhe jo-shkumes. I pasuruar me zink, panthenol dhe vitaminë PP, pastron thellësisht lëkurën, kontribuon në normalizimin e sebumit për lëkurën mikse dhe të yndyrshme, duke e lënë atë të pastër, rrezatuese dhe të hidratuar.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni një sasi të vogël të produktit në fytyrë në mëngjes dhe/ose në mbrëmje dhe masazhojeni butësisht, më pas shpëlajeni me ujë.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Korff

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Aqua (Water); Glycereth-26; Butylene Glycol; Polyacrylate Crosspolymer-6; Betaine; C12-13 Pareth-9; 1,2-Hexanediol; Niacinamide; Panthenol; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Zinc PCA; Lactococcus Ferment Lysate; Glycerin; Citrus Grandis (Grapefruit) Fruit Extract; Lactic Acid; Phragmites Karka Extract; Poria Cocos Extract; T-Butyl Alcohol; Sodium Chloride; Hydroxyacetophenone; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Citric Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Citrate; Sodium Benzoate; Potassium Sorbate; Parfum (Fragrance).
L’elenco degli ingredienti viene costantemente aggiornato. Vi invitiamo a far riferimento agli ingredienti riportati sulle confezioni.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Korff – Essential Purifying Cleansing Gel”

LART