- 15%

Noreva – Exfoliac Purifying Scrub

1,275 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Noreva – Exfoliac Purifying Scrub

Noreva Exfoliac Purifying Scrub është një skrab me veprim të dyfishtë, ideal për lëkurat me imperfeksione:

 • Veprim i menjëhershëm, falë mikrosferave eksfoliuese të cilat largojnë qelizat e vdekura dhe papastërtitë.
 • Veprim i zgjatur, falë AHA e cila zbut teksturën e lëkurës dhe redukton pikat e zeza.

Rezultati: Lëkura është e butë dhe e pastër.

Jo komedogjenike. E testuar nën kontroll dermatologjik. Pa paraben.

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni 2 deri në 3 herë në javë. Masazhojeni butësisht me lëvizje rrethore. Shplajeni butësisht dhe thajeni pa e fërkuar.

0/5 (0 Reviews)
Firma

Noreva

Linja

Exfoliac

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

50ml

Aqua (Water), Bambusa Arundinacea Stem Extract, Glycolic Acid, Ammonium Lactate, Glycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Synthetic Wax, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, 1-2 Hexanediol, Caprylyl Glycol, Parfum (Fragrance), Menthyl Lactate, Tetrasodium Edta, CI 77007 (Ultramarines), Limonene, Tropolone, Sodium Bicarbonate, Tocopherol.

0/5 (0 Reviews)
Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Exfoliac Purifying Scrub”

LART