- 20%

Ducray – Anaphase+ Strengthening Conditioner

Original price was: 2,100 Lekë.Current price is: 1,680 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Anaphase+ Strengthening Conditioner

Balsami përforcues Ducray Anaphase është ideal për t’u aplikuar pas shampos, për të forcuar flokët dhe për të lehtësuar ngatërrimin e tyre. Ky balsam me funksion forcues rekomandohet kundër rënies së flokëve, si dhe në flokët pa jetë.

Formula e Anaphase+ Strengthening përmban vitamina dhe lëndë ushqyese të nevojshme për të ruajtur gjallërinë e plotë të flokëve.

Formula e tij specifike mundëson që flokët të rifitojnë forcën, vitalitetin dhe shkëlqimin që në përdorimin e parë, duke lehtësuar krehjen e tyre. Flokët do të ndihen më të lehtë dhe me më tepër volum pas aplikimit.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin

Pas shampos, aplikojeni balsamin Anaphase+ Strengthening në flokë të shpëlarë, lëreni të veprojë për një minutë, përhapeni dhe masazhojeni me gishta dhe më pas shpëlajeni.

Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

Water (Aqua), Ethyhexyl Palmitate, Glycerin, Betaine, Caprylic/Capric Triglyceride, Dicaprylyl Carbonate, Inulin, Hydroxyethylcellulose, Lauryl Glucoside, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Biotin, Cetrimonium Chloride, Pantolactone, Phenoxyethanol, Polyquaternium-37, Pyridoxine, HCL, Sclerotium Gum, Sodium Benzoate, Tocopherol, Tocopheryl Nicotinate, Yellow 5 (Ci 19140), Yellow 6 (CI 15985).

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Ducray – Anaphase+ Strengthening Conditioner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART