- 20%

Nuxe – Hair Prodigieux Conditioner

Original price was: 2,900 Lekë.Current price is: 2,320 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Nuxe Hair Prodigieux High Shine Conditioner

High Shine Conditioner u jep shkëlqim të lartë flokëve dhe parfumos me delikatesë. I formuluar pa silikon me vaj të kamelisë rozë të fermentuar, ushqen intensivisht fibrën e flokëve. Tekstura e tij balsam me aromën ikonë të Huile Prodigieuse® i jep flokëve tuaj shkëlqim të bukur.

Përbërësit aktivë

 • Vaji i kamelisë rozë i fermentuar.
 • Panthenol (Provitamin B5).

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikojeni në flokë të lagur e të tharë me peshqir, duke i kushtuar vëmendje të veçantë gjatësisë dhe majave. Lëreni për 1 minutë dhe më pas shpëlajeni. Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni mirë.

Firma

Nuxe

Mosha

Të gjithë

Forma

Tubet

Sasia

200ml

AQUA/WATER, BEHENAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, STEARYL ALCOHOL, CETYL ALCOHOL, PARFUM/FRAGRANCE, CAMELLIA JAPONICA SEED OIL, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, CITRIC ACID, PANTHENOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, BEHENYL/STEARYL AMINOPROPANEDIOL ESTERS, BENZOIC ACID, CARAMEL, INULIN, CANDIDA BOMBICOLA/GLUCOSE/METHYL RAPESEEDATE FERMENT, PANTOLACTONE, LINALOOL, CITRONELLOL, LIMONENE, GERANIOL

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Nuxe – Hair Prodigieux Conditioner”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART