- 20%

Ducray – Anaphase Shampo për rënien e flokëve

(2 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 2,400 Lekë.Current price is: 1,920 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Ducray – Anaphase Shampo për rënien e flokëve

Ducray Anaphase kundër rënies së flokëve është plotësuesi ideal për trajtimet kundër rënies së flokëve.Formula e saj e biodegradueshme përmban një kompleks vitaminash që siguron lëndët ushqyese thelbësore për rritjen e një floku të fortë. Monolaurina ndihmon në frenimin e rënies së flokëve duke vepruar mbi enzimën që është shkaku kryesor.Formula e saj (Nicotinat tocoferol + Ruscus) stimulon mikroqarkullimin e lëkurës së kokës dhe i sjell bulbit të qimes, elementët energjetikë të nevojshëm për metabolizmin e tyre (Vitaminat B5, B6, B8, PP). Forma e saj galenike kremoze, lejon një masazhim më të lehtë të lëkurës së kokës, duke rritur kështu veprimin e trajtimit kundër rënies si dhe ofron volum, një efekt shumë i kërkuar për flokët që bien. Veçanërisht e përshtatshme për flokët që devitalizohen, lodhen.

Testuar nën kontrollin dermatologjik.

Udhëzime mbi përdorimin
Aplikohet duke e masazhuar, lihet të veprojë për 2-3 minuta dhe shplahet me ujë të bollshëm. Përdoret aq shpesh sa është e nevojshme.

Firma

Ducray

Mosha

Të gjithë

Forma

Shishe

Sasia

400ml

Aqua, sodium laureth sulfate, peg-7 glyceryl cocoate, distearyl phtalic acid amide, polysorbate 20, coco-glucoside, lauryl betaine, ceteareth-60 myristyl glycol, acrylates/c 10-30 alkyl acrylate crosspolymer, alcohol, biotin, citronellol, dmdm hydantoin, parfum (fragrance), magnesium aluminium silicate, methylisothiazolinone, panthenol, pantolactone, polyquaternium-7, pyroidoxine hcl, ruscus aculeatus root extract, sodium benzoate, sodium chloride, sodium hydroxide, sodium polynaphthalene-sulfonate, tocopheryl nicotionate, zinc pyrithione.

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
2 përshtypje për Ducray – Anaphase Shampo për rënien e flokëve
 • mirela d.

  shum shampo cilesore

 • Irma P. (blerës i verifikuar)

  shampo shume e mire ta lë flokun të bute. shampo te tjera qe jane per renien e flokut ta len flokun si te pashplare ose jo te bute edhe pse e ke shplare disa here . kjo po me pelqen shume

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART