Zbritje

Bambo Nature – Pelena (paketim i madh)

(6 përshtypje mbi produktin)

2,160 Lekë2,250 Lekë

Në 4 madhësi:

 • 3 : 5-9kg (52 pelena)
 • 4 : 7-14kg (48 pelena)
 • 5 : 12-22kg (44 pelena)
 • 6 – 18-30kg (40 pelena)

Përshkrimi i Produktit

Bambo Nature është gjenerata e re e pelenave ekologjike

Të testuara dermatologjikisht dhe të certifikuar nga instituti rigoroz nordik, EcoLabel.
Bambo nature ka një sistem unik përthithës duke e lënë lëkurën e bebit tuaj të thatë gjatë gjithë kohës.
Siguron një përshtatje të përsosur dhe të rehatshme.

 • Super përthithëse
 • Super e hollë
 • Pa skuqje dhe irritime
 • Pa rrjedhje jashtë pelenës
 • Miqësore me lëkurën dhe mjedisin

Bambo Nature kujdeset për fëmijën tuaj!

Made in Denmark

Info. Shtesë

Firma

Bambo Nature

Mosha

Fëmijë

Forma

Pelena

Madhësia

3 (5-9kg), 4 (7-14kg), 5 (12-22kg), 6 (16-30kg)

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
6 përshtypje për Bambo Nature – Pelena (paketim i madh)
 • Junilda A.

  Super produkt

 • Junilda A.

  Perfekt

 • Ornela M. (blerës i verifikuar)

  Jan super

 • Klajdi C. (blerës i verifikuar)

  Me te mirat qe kam provuar per vajzen

 • Matilda G. (blerës i verifikuar)

  E kemi perdorur qe diten e pare e deri tani qe kemi bere vitin dhe jemi shume te kenaqur.

 • Erisa L. (blerës i verifikuar)

  Jane pelena super te mira dhe komode per bebin. Nuk del asgje dhe mbajne aromen e pakendshme.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART