Zbritje

Noreva – Sensidiane Micellar Water

Original price was: 2,300 Lekë.Current price is: 1,840 Lekë.

Kategoritë: , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Noreva Sensidiane Micellar Water

Ujë micellar qetësues pa shpëlarje për të pastruar dhe hequr makeup-in butësisht nga fytyra, sytë dhe buzët e lëkurës intolerante.
Heq butësisht makeup-in dhe pastron lëkurën me një gjest të vetëm.

Ky ujë micellar respekton ekuilibrin e lëkurës dhe e nuk irriton atë: është trajtimi thelbësor i higjenës për lëkurën e ndjeshme.

 •  Nuk lë ndjesi ngjitëse
 •  Heq makeup-in dhe freskon me një gjest të vetëm
 • Tolerancë shumë e lartë
 • Testuar nën kontrollin okulistik dhe dermatologjik

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni ujin micellar qetësues në të gjithë fytyrën duke përdorur një disketë të butë pambuku.

Info. Shtesë

Firma

Noreva

Mosha

Të gjithë

Lloji i lëkurës

Sensitive

Forma

Shishe

Sasia

250ml, 400ml

AQUA (WATER), PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, GLYCERIN, FICUS CARICA (FIG) FRUIT EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, DEXTRAN, PALMITOYL TRIPEPTIDE 8, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Noreva – Sensidiane Micellar Water”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART