- 20%

Ducray – Anacaps Expert

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 4,100 Lekë.Current price is: 3,280 Lekë.

E RE | Anacaps Progressiv vjen me një formulë dhe paketim të përmirësuar – Anacaps Expert

Përshkrimi i Produktit

Ducray  Anacaps Expert

Ducray Anacaps Expert Chronic Hair Loss  është një shtesë ushqimore e bazuar në aminoacide, bimë dhe minerale.

 • Venus Hair: që ndihmojnë në ruajtjen e flokëve dhe thonjve të shëndetshëm dhe parandalimin e rënies së flokëve.
 • Boronica: e cila ndihmon në aktivizimin e mikroqarkullimit të lëkurës së kokës.
 • Zinku: i cili ndihmon në ruajtjen e flokëve dhe thonjve normalë dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ.
 • Vitamina B6: e cila kontribuon në sintezën normale të cisteinës.
 • Vitaminë B8: e cila kontribuon në ruajtjen e flokëve normalë.
 • Pa gluten
 • Vegane

Udhëzime mbi përdorimin

Gëlltitni 1 kapsulë në mëngjes me një gotë të madhe ujë, gjatë një vakti.

Këshillohet trajtimi 3 mujor.

Mos e tejkaloni dozën e treguar ditore.

Këshillohet për të rriturit dhe adoleshentët mbi 15 vjeç.

Kuk rekomandohet për gratë shtatzëna ose gjidhënëse, për personat që marrin ilaçe kundër diabetit dhe për njerëzit që vuajnë nga sëmundje që rezultojnë në një akumulim jonormal të hekurit.

 

Firma

Ducray

Forma

Kapsula

Sasia

30

Extract of Venus hair (Adiantum capillus-veneris L.), L-cystine, DL-methionine, Capsule shell: Hydroxypropylmethylcellulose, Maltodextrin, Dry extract of bilberry (Vaccinium myrtillus L.), Zinc sulfate monohydrate, Milk thistle extract (Silybum marianum (L.) Gaertn.), Bulking agent: Microcrystalline cellulose, Dried ferrous sulfate, Anticaking agent: Magnesium stearate, D-calcium pantothenate, Pyridoxine hydrochloride, D-biotin.

Përbërësit aktivëPër 1 kapsulë% VNR*
L-cystine90 mg-
DL-methionine90 mg-
Hair of Venus150 mg-
Blueberry25 mg-
Milk thistle20 mg-
Zinc8 mg80%
Iron3.5 mg25%
Iron B54.8 mg80%
Vitamin B61.12 mg80%
Vitamin B8 40 µg80%

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  100%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Ducray – Anacaps Expert
 • Anxhela A.

  👍

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART