Evdermia – Sandal Shampo për flokët e yndyrshme parandaluese e zbokthit

2,200 Lekë

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Kategoritë: , , Firma:

Përshkrimi i Produktit

Sandal shampo është një shampo efektive për flokët e yndyrshme e cila parandalon zbothin. Zbut, stimulon dhe rigjeneron flokun. Mund të kombinohet me shampo farmaceutike kundër rënies së flokëve. Mund të përdoret mbi moshën 10 vjeç.

Principet aktive:

 • Ekstrakt i Ginseng dhe drurit Sandal: Efekt ripërtëritës.
 • Ekstrakti Tar i bimës salix albaMburojë protektive natyrale për rregullimin e sebumit dhe për të forcuar flokun.
 • Cysteine – Methioninë: Aminoacide esenciale për sintezën e Keratinës.
 • Provitaminë B5, vitaminë B kompleks: Ndihmon në trajtimin e seborrhea, inflamacionin e lëkurës, balancimin e lëkurës, përmirëson ndjesinë e tharjes.
 • Ekstrakt i hithrës: kontribuon në reduktimin e yndyrës, forcon flokun, parandalon zbokthin.
 • Ekstrakti i kamomilit: Zhduk efektin “frizz”, pajis flokët me volum, eleminon majat e dëmtuara.
Firma

Evdermia

Mosha

10+

Forma

Shishe me pompë

Sasia

250ml

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Evdermia – Sandal Shampo për flokët e yndyrshme parandaluese e zbokthit”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART