- 20%

Youth Lab – Wrinkles Erasure Cream

Original price was: 5,490 Lekë.Current price is: 4,392 Lekë.

Out of stock

Futu në listen e pritjes për tu lajmëruar me email në momentin që produkti të rikthehet në gjendje

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Wrinkles Erasure Cream (All Skin Types)

Wrinkles Erasure Cream është një krem anti-plakje me teknologji të përparuar, i krijuar posaçërisht për të rindërtuar dhe forcuar dendësinë e indit të lëkurës, linjat e holla dhe rrudhat dhe për të rivendosur shkëlqimin rinor të lëkurës. Përbërja e tij e përmirësuar përmban peptide Elapfin bio-mimetike të cilat formojnë formën e fytyrës dhe sigurojnë një efekt lifting, ndërsa Hidroliku dhe Aminoacidet “mbushin” rrudhat dhe hidratojnë lëkurën. Me Vitaminën E siguron efekt antioksidues.

Një formulë jo e yndyrshme që përthithet shpejt është i  përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

 • Aromë e lehtë
 • Testuar dermatologjikisht
 • Pa parabene
 • Pa gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Çdo ditë në mëngjes dhe/ose në darkë , pas pastrimit, vendosni një shtresë të hollë në fytyrë, qafë dhe dekolte Shmangni zonën rreth syve.

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalates Free, Nitro Musks Free

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Cyclopentasiloxane, Isoamyl Laurate, C12-20 Acid PEG-8 Ester, Caprylic/capric Triglyceride, Betaine, Cetearyl Ethylhexanoate, Squalene, Ethylene/Acrylic Acid Copolymer, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoy-lmethane, Crambe Abyssinica Seed Oil, Ethylhexyl Triazone, Hydrogenated Ethyl Hexyl Olivate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Panthenyl Triacetate, Naringenin, Dextran, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Phenoxyethanol, Propanediol, Sacccharomyces/Camelia Sinensis Leaf/Origanum Majorana Leaf/Hippophae Rhamnoids Fruit/Ribes Grossularia Fruit, Ferment Extract, Chlorphenesin, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Cetyl Phosphate, Xanthan Gum, Parfum (Fragrance), Distarch Phosphate, Potassium Hydroxide, Alpha Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Coumarin, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Limonene, Linalool.

Pështypjet mbi produktin
 • 0
  vlerësime
 • 5 Yje
  0%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
Përshtypjet

There are no reviews yet.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Bëhu i pari që jep një përshtypje “Youth Lab – Wrinkles Erasure Cream”

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART