- 20%

Youth Lab – Brightening Vit-C Gel Cream

(1 përshtypje mbi produktin)

Original price was: 5,150 Lekë.Current price is: 4,120 Lekë.

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Brightening Vit-C Gel Cream

Vit-C Gel është një xhel krem hidratues, me Acid L-Askorbik të stabilizuar (Vitaminë C) i cili rikthen shkëlqimin. Falë teknologjisë së tij, ky xhel-krem hidraton dhe ndriçon thellësisht lëkurën, lufton dehidratimin dhe ka veprim efektiv antioksidues. Për më tepër, falë Acidit Askorbik të stabilizuar  qetëson, mbron dhe hidraton lëkurën. Teknologjia e avancuar “Water Gel” jep përthithje të shpejtë, pa lënë yndyrë në lëkurë. Falë aromës së tij të veçantë dhe ndjesisë së këndshme, është një zgjedhje e shkëlqyeshme për të gjitha llojet e lëkurës (përfshirë lëkurën e ndjeshme).

 • I testuar dermatologjikisht
 • Jo komedogjenik
 • Pa parabene dhe gluten

Udhëzime mbi përdorimin

Aplikoni çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në darkë, në lëkurë të pastër dhe të thatë, në fytyrë, qafë dhe dekolte. Për rezultate më të plotë rekomandojmë një përdorim të kombinuar me Serumin Brightening Vit-C dhe City Guard Anti-Pollution.

Firma

Youth Lab

Mosha

Të gjithë

Forma

Vazo

Sasia

50ml

Aqua, Glycerin, Ethyl Oleate, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Glyceryl Stearate Citrate, 3-o-Ethyl Ascorbic Acid, Caprylyl Methicone, Panthenol, Niacinamide, Tocopherol, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Parfum, Microcrystalline Cellulose, Polyglyceryl-3 Stearate, Cellulose Gum, Hydrogenated Lecithin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Hydroxyethyl Acrylate / Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polysorbate 60, Sorbitan Isostearate, Phenylpropanol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Silica, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool, Mica (CI 77019), Titanium Dioxide (CI77891).

Pështypjet mbi produktin
 • 5
  vlerësime
 • 5 Yje
  50%
  4 Yje
  0%
  3 Yje
  0%
  2 Yje
  0%
  1 Yll
  0%
1 përshtypje për Youth Lab – Brightening Vit-C Gel Cream
 • Iljada B.

  E kam pare tek shume skinfluencer, me reviews shume te mira.

Jepni përshtypjen tuaj mbi produktin

Jepni mendimin tuaj

Produkte që mund t'ju interesojnë

LART